Sunkvežimių pakabos tipai, dažniausi gedimai

Martynas

Sveiki, gal turite informacijos apie sunkvežimių pakabos tipus, sandara bei dažniausiai pasitaikančius pakabos gedimus sunkvežimiuose?

KlausimaiTransportas2 atsakymaiKlausimas atsakytas
Balandžio 23 d. 16:07
Padėkite kitiems ir kiti padės Jums! Išsamiai atsakykite į lankytojo klausimą ir galėsite užduoti savo klausimą arba peržiūrėti norimą dokumentą iš mūsų svetainės. Dovanų kodą gaunate, kai jūsų atsakymas atsako į klausimą su paaiškinimais ir išrenkamas geriausiu atsakymu.

Atsakymai (2)

Dima

Sunkmezimiai turi orine pakaba arba lingine. Orine sudaro oro pagalves, o senesniuose sukvezimiuose vietoj oro pagalviu yra linges. Dazniausi gedimai ir butu luzimai, korozijos ar per dideles apkrovos pasekmes. Oro pagalviu sistema gali tureti daugiau gedimu, oro padavimo sistemoje arba kompresoriuje. 

Gegužės 12 d. 14:37 Geriausias atsakymas
Aidas

Automobilio pakaba – tai sistema, kuri turi išlaikyti kėbulą tam tikrame aukštyje virš kelio ir perduoti jėgas, susidarančias važiuojant per nelygumus, posūkiuose arba stabdant. Ne mažiau svarbus yra važiavimo komfortas, kuris užtikrinamas virpesių ir smūgių slopinimu. Pakabą sudaro standūs ir lankstūs elementai, jungiantys transporto priemonės ratus su kėbulu. Konstruktoriams siekiant suderinti daugelį, dažnai viena kitai prieštaraujančių funkcijų, buvo sukurti skirtingi sprendimai.

Gegužės 17 d. 09:04
Šis klausimas jau atsakytas ir išrinktas geriausias atsakymas. Atsakykite į klausimus kurie laukia atsakymo.
×
Užduokite klausimą bet kuria mokslo tema