Sunkvežimių pakabos tipai, dažniausi gedimai

Martynas

Sveiki, gal turite informacijos apie sunkvežimių pakabos tipus, sandara bei dažniausiai pasitaikančius pakabos gedimus sunkvežimiuose?

KlausimaiTransportasLygis: Kolegija2 atsakymaiKlausimas atsakytas
2019 m.
Už kiekvieną geriausią atsakymą į lankytojo klausimą gausite dovanų kodą, su kuriuo galėsite užduoti savo klausimą arba nemokamai peržiūrėti norimą dokumentą iš mūsų svetainės.

Atsakymai (2)

Dima

Sunkmezimiai turi orine pakaba arba lingine. Orine sudaro oro pagalves, o senesniuose sukvezimiuose vietoj oro pagalviu yra linges. Dazniausi gedimai ir butu luzimai, korozijos ar per dideles apkrovos pasekmes. Oro pagalviu sistema gali tureti daugiau gedimu, oro padavimo sistemoje arba kompresoriuje. 

2019 m. Geriausias atsakymas
Aidas

Automobilio pakaba – tai sistema, kuri turi išlaikyti kėbulą tam tikrame aukštyje virš kelio ir perduoti jėgas, susidarančias važiuojant per nelygumus, posūkiuose arba stabdant. Ne mažiau svarbus yra važiavimo komfortas, kuris užtikrinamas virpesių ir smūgių slopinimu. Pakabą sudaro standūs ir lankstūs elementai, jungiantys transporto priemonės ratus su kėbulu. Konstruktoriams siekiant suderinti daugelį, dažnai viena kitai prieštaraujančių funkcijų, buvo sukurti skirtingi sprendimai.

2019 m.
Šis klausimas jau atsakytas. Atsakykite į klausimus, kurie laukia atsakymo.
×
110 mokytojų prisijungę laukia tavo klausimo