Transportavimo paslaugų įmonės veiklos tobulinimas


Baigiamosios tyrimo praktikos verslo įmonėje ataskaita. Praktikos vieta. Praktikos vadovas. Darbo objektas. Darbo tikslas. Darbo uždaviniai. Darbo metodai. Įmonės veiklos analizė. Įmonės vizija , misija ir tikslai. Vizija , misija , tikslai. Uab „ Manvesta “ teikiamos paslaugos. Bendrųjų krovinių pervežimai. Automobilių pervežimai. Serviso paslaugos. Įmonės Uab „ Manvesta “ organizacinė struktūra. Įmonės marketingo veikla. Uab „ Manvesta “ paslaugų vartotojai ir konkurentai Konkurentai. Naujų konkurentų grėsmė. Uab „ Manvesta “ SSGG analizė. Ssgg swot matrica. Pareigos atliekant praktiką. Tyriamoji darbo dalis. Kokybinis tyrimas. Ar hermeneutinį požiūrius. Griežtai struktūruotas . Pusiau struktūruotas. Tyrimo metodo parinkimas. Tyrimo atlikimas ir eiga. Giluminio interviu su įmonės Uab „ Manvesta “ vadovais duomenų analizė. Respondentai Vykdančioji direktorė Logistikos direktorius. Pokyčių įmonėje vykdymas naudojant 8 žingsnių metodą. Problemos su kuriomis susiduriama naudojant 8 žingsnių metodą. VVS parinkimas Uab „ Manvesta “ atveju. Equinox Vision WMS. VVS diegimo įmonėje kaina. Contour Enterprise Transportas.


Lietuvos geografinė padėtis yra palanki transporto sektoriui , kadangi šalis yra vartai sujungiantys Vakarų šalių rinka su Rytais. Įmonės teikiančios pervežimo paslaugas yra priverstos dirbti konkurencingoje aplinkoje, todėl joms ypač aktualu teikiamų paslaugų kokybė, bei kaina. Kadangi, logistika šiomis dienomis nėra tik krovinio nuvežimas iš taško A į tašką B, ar produkcijos sandėliavimą apimanti veikla. Dabartinė logistikos sujungia įvairias verslo sritis tokias, kaip marketingas, apskaita, IT, klientų poreikių tenkinimas. Teisingai organizuojant krovinių gabenimo organizavimą galima užtikrinti kokybišką paslaugos suteikimą ir proceso koordinavimą. Vežėjams būtina išmanyti kaip pritaikyti transportą kuo efektyviau, taip pat teisingai įvertinti rinką ir jos pokyčius. Savo darbe analizuosiu UAB „Manvesta“ įmonės veiklą, jos tobulinimo galimybes, kadangi transportavimo paslaugų tiekėjai turi kuo efektyviau prisitaikyti prie kintančių rinkos sąlygų ir teikti kokybiškas paslaugas užtikrinant mažiausias sąnaudas ir taip įgyti konkurencinį pranašumą prieš konkurentus. Efektyvus procesų organizavimas yra pagrindinis konkurencijos įrankis, todėl krovinių vežimo veikla turi būti tiksli, patikima ir greita.

UAB „MANVESTA“ – privataus kapitalo transporto kompanija, kuri buvo įkurta 1997 metais. Pagrindinė įmonės veiklos kryptis - naujų bei naudotų automobilių pervežimas ir ekspedicija tarptautiniais maršrutais. Įmonė pasižymi konkurencingumu, efektyvia veikla, taip pat sparčiai besiplečianti ir savo veiklą grindžianti inovatyviais sprendimais. Įmonė turi modernų transporto parką, taip pat yra patogioje geografinėje padėtyje, kurios maršrutai driekiasi per Europos, Baltijos, Rusijos ir NVS šalisŠiuo metu įmonė didelį dėmesį skiria veiklos diversifikavimui t.y. didina vilkikų su tentinėmis puspriekabėmis parką. Ši, bendrųjų krovinių pervežimo, paslauga įmonėje teikiama palyginti trumpą laiko tarpą, tačiau kryptinga plėtra leidžia prognozuoti, jog ši paslauga artimoje ateityje taps lygiaverte naujų automobilių pervežimo paslaugai.

Įmonės veikla pradėta su vienu autovežiu. Per 19 darbo metų transporto priemonių parkas išaugo iki 124, kurių dauguma pagaminti 2010 - 2015 metais, atitinkantys griežtas Europos Sąjungos direktyvas ir normas.

Įmonės misija – kokybiškai teikti visas automobilių logistikos paslaugas:

Skatinant darbuotojų iniciatyvas, žinių siekimą ir asmenybės ugdymą.

Vieninteliu savo tikslu įmonė įvardija – siekiamybę savo klientams būti geriausiu partneris visose su logistika susijusiose srityse.

Bendrųjų krovinių pervežimai. „Manvesta“ teikia bendrųjų krovinių pervežimo paslaugas vilkikais su tentinėmis puspriekabėmis. Siekdami užtikrinti paslaugų kokybę, krovinius gabename EURO5 ir EURO6 direktyvas ir normas atitinkančiais moderniais vilkikais su tentinėmis puspriekabėmis. Įmonėje dirbantys aukštos kvalifikacijos vairuotojai užtikrina nepriekaištingą paslaugų kokybę. Visi vairuotojai yra apmokinti ir žino krovinių tvirtinimo, vežimo bei pakrovimo / iškrovimo kontrolės ir priežiūros standartus bei taisykles. Darbuotojai nuolat dalyvauja kvalifikacijos kėlimo mokymuose ir kursuose. 

Visi vilkikai yra aprūpinti palydovinėmis stebėjimo sistemomis (GPS), kurios leidžia visada suteikti operatyvią ir tikslią informaciją apie krovinio buvimo vietą bei stebėti jo kelią realiu laiku. Visi įmonės gabenami kroviniai pagal tarptautinės CMR konvencijos reikalavimus yra apdrausti 1 mln. eurų suma. 

Įmonė teikia šias paslaugas susijusias su automobilių pervežimais:

Serviso paslaugos. UAB „Manvesta“ klientų ir savo įmonės patogumui taip pat teikia komercinio transporto serviso paslaugas. Aptarnauja visų markių ir tipų komercines transporto priemones.

Siekiant aukštos teikiamų paslaugų kokybės įmonė teikia mobilios techninės pagalbos kelyje paslaugas.

Kiekvienas vadovas gali deleguoti jam priskirtų funkcijų atlikimą pavaldiniams, tačiau atsakomybė perskirstoma tik atlikus atitinkamus kokybės ir aplinkos apsaugos vadybos sistemos pakeitimus.

Vadovybės ir kitų UAB „MANVESTA“ darbuotojų atsakomybė už konkrečių veiksmų atlikimą nustatyta procedūrose ir darbo instrukcijose.

  • Microsoft Word 739 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 23 puslapiai (5444 žodžiai)
  • Universitetas
  • Sarunas
  • Transportavimo paslaugų įmonės veiklos tobulinimas
    9 - 1 balsai (-ų)
Transportavimo paslaugų įmonės veiklos tobulinimas. (2016 m. Balandžio 14 d.). https://www.mokslobaze.lt/transportavimo-paslaugu-imones-veiklos-tobulinimas.html Peržiūrėta 2020 m. Birželio 03 d. 15:23
×
111 mokytojų prisijungę laukia tavo klausimo