Transporto draudimas. Privalomasis civilinės atsakomybės draudimas


Transporto priemoniu draudimas referatas. Transporto priemoniu draudimo perspektyvos. Kas yra vairuotojų civilinės atsakomybės privalomasis draudimas. Kasko draudimo perspektyvos. Privalomojo civilinės atsakomybės draudimo laikas. Civilines atsakomybes draudimas motociklams. Civilinės atsakomybės draudimas kursinis. Privalomasis autotransporto draudimas. Privalomas automobilio draudimas+ismoku sumos+2012. Magistrinis darbas civilinis draudimas.

Įvadas. Transporto priemonių privalomasis civilinės atsakomybės draudimas. Suteikiama apsauga. Įsigaliojimo ir galiojimo laikas bei teritorija. Laikas. Teritorija. Draudimo sumos ir įmokos. Išmokų mokėjimo atvejai. Išmokų nemokėjimo atvejai. Kasko draudimas. Transporto priemonių draudimo objektas. Transporto priemonių draudimo galimybės. Draudimo rizikos. Nedraudžiamieji įvykiai ir nekompensuojami nuostoliai. Franšizė. Draudimo suma, įmoka. Išmokos nemokėjimo atvejai. Išvados. Literatūros sąrašas.

Transporto priemonių draudimas – tai draudimo įsigyjimas automobiliams, sunkvežimiams, motociklams ir kitoms kelių transporto priemonėms. Jo pagrindinė paskirtis yra teikti finansinę apsaugą nuo kūno sužalojimų dėl nelaimingų eismo įvykių ir nuo atsakomybės, kuri gali taip pat dėl to kilti. Kitaip tariant draudimas yra šalių susitarimas, pagal kurį draudikai tampa atsakingais, tol kol darudėjas moka draudimo įmokas.

Konkrečios transporto priemonės draudimo teisinio reguliavimo sąlygos kinta kiekviename regione. Todėl šiame referate nagrinėsiu Lietuvoje galiojančias transporto draudimo priemonės, tai yra transporto priemonių valdytojo privalomąjį civilinės atsakomybės ir KASKO draudimus.

Franšizės privalumas yra tai, kad atsiranda galimybė sumažinti draudimo įmoką. Taip yra todėl, nes draudimo kompanija nebėra atsakinga už smulkias žalas, kurių administravimo kaštai yra mažesni. Draudžiantis be franšizės draudėjui tenka sugaišti nemažai laiko, kol užpildomi reikalingi dokumentai draudimo išmokai gauti, nors jos vertė gali būti tik keliasdešimt litų. Todėl taupant laiką, į tokias mažas žalas būna nekreipiama dėmesio. Tokiu atveju labai pravartu turėti franšizę ir susimažinti draudimo įmokos dydį.

  • Microsoft Word 36 KB
  • 2012 m.
  • 15 puslapių (2994 žodžiai)
  • Universitetas
  • Kristina
  • Transporto draudimas. Privalomasis civilinės atsakomybės draudimas
    9 - 1 balsai (-ų)
Transporto draudimas. Privalomasis civilinės atsakomybės draudimas. (2012 m. Balandžio 26 d.). https://www.mokslobaze.lt/transporto-draudimas-privalomasis-civilines-atsakomybes-draudimas.html Peržiūrėta 2019 m. Gruodžio 07 d. 04:47
×
Nežinai kaip atlikti užduotį? Klausk!