Transporto draudimas referatas


Įvadas. Draudimas. Transporto priemonė. Transporto priemonės draudimas. Vairuotojų civilinės atsakomybės privalomasis draudimas. Kasko draudimas. Žalioji kortelė. Transporto priemonės vairuotojo ir keleivių draudimas nuo nelaimingų atsitikimų. Transporto priemonės vairuotojų, savininkų ir valdytojų pareigos ir reikalavimai, apsidraudus transporto draudimu. Išvados. Literatūros sąrašas.

Savo darbe apie transporto draudimą trumpai apžvelgsiu, kas tai, visų pirma, yra draudimas ir transporto priemonė. Parašysiu, kokio tipo yra transporto draudimai: vairuotojo civilinės atsakomybės privalomasis ir kasko. Aprašysiu vairuotojo civilinės atsakomybės privalomąjį draudimą: kiek yra šio draudimo sutarčių ir jų pagrindinius ypatumus, kokie yra vairuotojo, savininko ar valdytojo įsipareigojimai apdraudus transporto priemonę šiuo draudimu, kokio dydžio išmokos ir įmokos mokomos bei kokie yra draudžiaminiai ir nedraudžiaminiai atvejai Taip pat aprašysiu ir kasko draudimą : kiek ir kokių yra kasko draudimo rūšių, kokie yra draudžiaminiai įvykiai, kokios yra įmokos ir išmokos. Savo darbe taip pat parašysiu, kas tai yra žalioji kortelė, kokiose šalyse ir kokiais reikalavimais ji galioja. Taip pat parašysiu apie transporto priemonių vairuotojo ir keleivių draudimą nuo nelaimingų atsitikimų, šio draudimo reikalavimus ir pagrindines subtilybes.

  • Microsoft Word 39 KB
  • 2013 m.
  • 15 puslapių (4419 žodžiai)
  • Universitetas
  • Tadas
  • Transporto draudimas referatas
    10 - 2 balsai (-ų)
Transporto draudimas referatas. (2013 m. Lapkričio 03 d.). https://www.mokslobaze.lt/transporto-draudimas-referatas.html Peržiūrėta 2019 m. Gruodžio 15 d. 06:54
×
Nežinai kaip atlikti užduotį? Klausk!