Transporto Ekspedicija ir draudimas individuali užduotis


Įvadas. Darbas su biržos programa „Cargo. lt“. Individuali cmr užduotis. Cmr važtaraščio pildymas. Smgs važtaraštis. Tir carnet užduotys.


IŠVADA: Transporto priemonių pokytis labai mažas, transporto priemonių pasiūlymas minimalus, nes buvo šventinis laikotarpis.

Programa skirta Baltijos šalių ir Lenkijos rinkai, todėl neatspindi visos Europos rinkos poreikių.

Ekspeditorius dirbdamas su biržos programa, turi turėti ne vieną, o dvi, tris skirtingas programas ir labai greitai reaguoti į naujai atsirandančius pasiūlymus.

2 Variantas (Krovinys visada perkraunamas į atskiras transporto priemones) Kai transportuosime krovinį Vilnius – Klaipėda tam bus skirtas atskiras CMR. Iš klaipėdos pakrauname krovinį į laivą, kuris plukdys jį iki Stokholmo. Tam reikės naujo, paprasto jūrinio važtaraščio. Iš Stokholmo vilkiku krovinį vešime iki Oslo. Tam mum reikės dar vieno naujo CMR.

1. Vilkikas TIR sistemoje veža krovinį iš SANKT PETERBURGO į FRANKFURTĄ. Pakeliui Baltarusijoje paimamas papildomas krovinys. Sudarykit kelionės schemą. Kelionės metu atliekami veiksmai muitinės postuose. Nurodykit kiek Carnet TIR suformuoti reikės lapų. Siena kertama tarp (Baltarusijos ir Lietuvos);

2. Italija (Milanas) pakraunamas krovinys – Slovėnija – Kroatija – Serbija (Belgradas) iškrauna;

3. Vokietija (Frankfurtas) pakraunamas krovinys važiuoja į Norvegiją (Oslą) sudarykite maršrutą. Kokie reikalingi tranzitui dokumentai.

TIR Carnet knygutė yra muitinės formalumams vykdyti remiantis 1975m. TIR konvencija. TIR konvencijos vykdymą Lietuvoje garantuoja „Linava“. Šiuo atveju Linava parduoda įmonėms ir knygeles, kurios yra suformuojamos iš 4 lapų. Mažoji knygutė 4 lapai, skirta vykdyti susitarimui tarp Rusijos ir Lietuvos. 6 ir 14 lapų knygutė. Vežėjas turi žinoti, kokios knygelės atlieka tranzitinį vežimą, jam reikės, nes kiekviename pasienyje išvažiuoja iš valstybės nuplėšiamas lapas. Plombuojant irgi plėšiamas lapas, taigi svarbu išsiaiškinti kokio tūrio knygute reikės įsigyti, kiekvienu atveju.

TIR Carnet knygutė, skirta tranzito procedūrai. TIR tranzitas vykdomas šalims, daugiausia vykdoma, kai maršrutai organizuojami į esamas NVS valstybes ir kai kurias Balkanų šalies valstybes.

  • Microsoft Word 1350 KB
  • 2017 m.
  • Lietuvių
  • 14 puslapių (1596 žodžiai)
  • Kolegija
  • Justas
  • Transporto Ekspedicija ir draudimas individuali užduotis
    10 - 2 balsai (-ų)
Transporto Ekspedicija ir draudimas individuali užduotis . (2017 m. Balandžio 27 d.). https://www.mokslobaze.lt/transporto-ekspedicija-ir-draudimas-individuali-uzduotis.html Peržiūrėta 2020 m. Sausio 24 d. 09:30
×