Transporto įmonė praktikos ataskaita


Įvadas. Įmonės veiklos charakterizavimas. Įmonės pristatymas. Įmonės organizacinė valdymo struktūra. Įmonės teikiamų paslaugų analizė. Įmonės rinkos analizė. Įmonės veiklos logistiniai srautai. Materialieji srautai įmonėje. Informaciniai srautai įmonėje. Finansiniai srautai įmonėje. Tyrimo aprašymas. Tyrimo rezultatai. Racionalus krovinių vežimo maršruto. Racionalaus maršruto pasirinkimas. Racionalaus maršruto organizavimas ir priemonės. Racionalaus maršruto sąnaudos. Išvados. Naudotos literatūros ir šaltinių sąrašas. Įmonės veiklos charakteristika.


UAB „Aldimas“ įmonė randasi adresų Meistrų g. Kirtimuose. Įmonė užsiima transportavimo veikla, turi savo mikroautobusų parką (iki 3,5t), kuriw atitinka EURO 5 standartą, tai leidžia jiems važiuoti į bet kurią Europos vietą. UAB „Aldimas“ veža „express“ siuntas po visą Europą ir bendradarbiauja su tokiomis įmonėmis kaip „DHL“, „TNT“ ir kitomis mažiau žinamomis įmonėmis. Padidėjus krovinių srautams pvz. kaip prieš šv. Kalėdas įmonė pradeda nuomotis papildoma transportą krovininiams vežti ir taip išnaudoja rinkos galimybes ir gauna galimybę daugiau užsidirbti.

Trasporto vadybininkai krovinių ieško per Cargo.lt ir Trans.eu transporto biržas. UAB „Aldimas“ yra gavęs patikimo vežėjo sertifikatą iš Trans.eu

UAB „Aldimas“ įmonei vadovauja direktorius, kuriam pavaldūs asmenys yra buhalterė ir direktoriaus pavaduotojas – vadybininkas, kuris prižiūri vairuotojus. Įmonėje dirba direktorius, direktoriaus pavaduotojas, transporto vadybininkas, buhalterė, 5 vairuotojai.

UAB „Aldimas“ perveža krovinius Lietuvoje ir užsienyje, tačiau pagrindinė įmonės vaikla yra „express“ siuntų gabenimas į Europos sąjungos šalis.

Įmonėje yra du Mercedes- Benz Sprinter kietašoniai mikroautobususai ir trys tentiniai mikroautobusai talpinantys 8-10 euro palečių.

Palydovinė trasnporto sekimo programa „Tavl“.

UAB „Aldimas“ dirba tiek su fiziniais tiek juridiniais asmenimis. Dažniausiai tai būną įmonės kurios užsiima ekspedicinę veikla.

Kiekvienoje transporto priemonėje yra įrengta „Tavl“ sekimo sistema, pagal kuria įmonės direktorius bei vadybininkai gali matyti kur yra transporto priemonė, kokių greičių juda.

  • Microsoft Word 407 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 13 puslapių (1256 žodžiai)
  • Universitetas
  • Jovitukas
  • Transporto įmonė praktikos ataskaita
    10 - 7 balsai (-ų)
Transporto įmonė praktikos ataskaita. (2016 m. Kovo 21 d.). https://www.mokslobaze.lt/transporto-imone-praktikos-ataskaita.html Peržiūrėta 2020 m. Sausio 21 d. 13:50
×
26 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo