Transporto įmonės analizė logistiniu požiūriu


Įvadas. Logistikos samprata ir pagrindiniai apibrėžimai. "Delta logistics group" veikla ir organizacinė struktūra. "Delta logistics group" paslaugos. Krovinių pervežimas. Krovinių pervežimas geležinkeliu. Krovinių gabenimas jūra. Krovinių vežimas kelių transportu. Krovinių gabenimas oro transportu. "Delta logistics group" papildomos paslaugos. Kompleksinės logistikos paslaugos. Muitinės tarpininko paslaugos. Pavojingu krovinių (ADR) gabenimas. Multimodalinis krovinių gabenimas. Išvados. Literatūra ir informacijos šaltiniai.


Įmonės tikslas–padėti klientui pasirinkti optimalų transportavimo būdą, derinant kainą ir kokybę. Tik suprasdami klientų verslo specifiką, galime pasiūlyti pačius naudingiausius ir optimaliausius sprendimus. Patenkintas ir lojalus klientas – įmonės veiklos tikslas Nr. 1.

Darbo tikslas: susipažindinti su "DELTA LOGISTICS GROUP" įmone ir jos padaliniais, išanalizuoti įmonės organizacinę valdymo ir padalinių struktūra, teikiamomis paslaugomis ir įmonės atliekamais darbais.

Darbo uždaviniai:

Apibudinti teorinius logistikos aspektus.

Susipažinti su transportu įmonės veikla ir tikslais.

Pateikti transporto įmonės organizacinę valdymo struktūra.

Išanalizuoti su įmonės teikiamas paslaugas.

Darbometodai.Mokslinėsliteratūrosanalizė, informacijosgrupavimo, sisteminimo, lyginimoirapibendrinimometodai..

Logistikos uždavinys yra tiekti vartotojams prekes ir teikti paslaugas įmanomai efektyviausiu būdu (pagal vartotojo poreikius). Todėl logistikos tikslus galime įvardinti taip:

Logistikaapima visas fizinesoperacijas, pasikartojančiasdaugkartų, kolžaliavapaverčiamaproduktu, kuris pristatomasvartotojui. Logistikapriklausonuoįmonėsorganizacinėsstruktūros.Todėl visas josveiklosrūšispagalfunkcijasgalimasuskirstyti į pagrindinesirpagalbines.

Siūloma šias krovinių gabenimo geležinkeliu paslaugas:

krovinių sandėliavimas ir jų paruošimas tolesniam gabenimui;

dokumentų susijusių su krovinių gabenimu jūra pildymas;

3.1.3 Krovinių vežimas kelių transportu

UAB "DLG" turi didelę patirtį dalinių krovinių pervežime iš Vakarų Europos į Rusiją, Tolimąją Rusiją. Veždami dalinius krovinius, juos surenkami tiesiogiai iš tiekėjų ir pristatome į konsolidacinį sandėlį Vilniuje arba į mūsų užsienio partnerių terminalus. Ten kroviniai apjungiami į vieną pilną krovinį ir nuolatiniais mūsų transporto reisais yra pristatomi galutiniam gavėjui. Prekes, kurios laikomos konsolidaciniame sandėlyje, pagal kliento poreikį galima perkrauti, surūšiuoti, supakuoti, perpakuoti, užklijuoti etiketes bei pristatyti klientui.

Įmonė neapsiriboja tik krovinių pervežimais nuosavu įmonės transportu.

3.1.4 Krovinių gabenimas oro transportu

Krovinių gabenimas oro transportu į/iš bet kurios pasaulio šalies.

3.2.1 Kompleksinės logistikos paslaugos

pilnų ir dalinių krovinių gabenimas skirtingomis transporto priemonėmis „nuo durų iki durų“ visame pasaulyje;

krovinių perkrovimo, į/iš skirtingų transporto priemonių, organizavimas;

Išanalizavus ir apibendrinus įvairių autorių literatūrą logistikos klausimais galima teigti, kad logistika yra transportavimo, sandėliavimo ir kitų materialinių ir nematerialinių operacijų valdymas nuo žaliavų ir medžiagų įsigijimo iki pristatymo gamybos įmonei, vidinių gamybinių žaliavų bei medžiagų perdirbimas, gatavos produkcijos, atitinkančios jo interesus ir reikalavimus, pristatymas vartotojui, taip pat reikiamos informacijos perdavimas, saugojimas ir apdorojimas. Šiame apibrėžime išskiriamos dviejų ar daugiau veiklos sričių, kurių tikslai yra užtikrinti žaliavų, materialinių išteklių ir produkcijos planavimą, gamybą, kontrolę bei efektyvų judėjimą ir tarpusavio sąveiką, informacijos ir kitų išteklių kaip produktų, paslaugų ir žmonių iškėlimas į rinką.

  • Microsoft Word 154 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 16 puslapių (2489 žodžiai)
  • Kolegija
  • Aliona
  • Transporto įmonės analizė logistiniu požiūriu
    10 - 9 balsai (-ų)
Transporto įmonės analizė logistiniu požiūriu. (2016 m. Balandžio 10 d.). https://www.mokslobaze.lt/transporto-imones-analize-logistiniu-poziuriu.html Peržiūrėta 2020 m. Liepos 13 d. 00:42
×
126 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo