Transporto įmonės analizė


Transporto imoniu bazė. Transporto įmonės veiklos analizė kursiniai darbai. Transporto imones aprasymas. Transporto imones baze.

Įvadas. Uab „x transporto sistemos” veiklos organizavimas. Įmonės pristatymas. Įmonės struktūra, valdymas ir gamybos organizavimas. Įmonės vežamų krovinių kiekis, apyvarta. Įmonėje galiojanti krovinių vežimo sistema, pagrindiniai vežimų elementai. Operatyvinis vežimų planavimas. Išvados. Literatūros sąrašas.

Didėjant pervežimų apimčiai, esant didėjantiems reikalavimams transporto aptarnavimo kokybei, reikia nuolat tobulinti transporto veiklą, didinti jo naudojimo efektyvumą. Šalies ekonomikos darnus vystymasis reikalauja iš transporto sferos darbuotojų padidinto dėmesio sprendžiant pervežimų organizavimo ir valdymo problemas. Sprendžiant šiuos uždavinius iškyla planavimo tikslumo didinimo būtinumas, analizė ir darbo vertinimas kaip stambių transporto sistemų, taip ir pavienių transporto priemonių. Tik tikslių skaičiavimų pagrindu galimas krovinių pervežimų racionalių variantų parinkimas įvertinant resursų taupymą. Tikslus ir tuo pačiu ekonominis sprendimas garantuoja transporto įmonei tolimesnį vystymąsi ir stabilų pelną.

Ženkliai išaugus šalyje kelių transporto įmonių, teikiančių krovinių pervežimo paslaugas, skaičiui, padidėjo konkurencija. Ne visos įmonės buvo pajėgios išsilaikyti, konkuruoti ne tik su Lietuvos, bet ir su užsienio krovinių vežėjais kelių transporto priemonėmis. O išlikusios kasdien susiduria su daugybę kliūčių, kad jų išvengti įmonė privalo dėti didžiules pastangas: plėstis, išlaikyti esamus ir pritraukti naujus vartotojus, dairytis ir užkariauti naujas rinkas, ieškoti naujų transporto paslaugos krypčių ir kitų plėtros galimybių.

  • Microsoft Word 19 KB
  • 2013 m.
  • 14 puslapių (1613 žodžiai)
  • Kolegija
  • Jonas
  • Transporto įmonės analizė
    6 - 2 balsai (-ų)
Transporto įmonės analizė. (2013 m. Balandžio 09 d.). https://www.mokslobaze.lt/transporto-imones-analize.html Peržiūrėta 2020 m. Gegužės 27 d. 05:55
×
101 mokytojas prisijungę laukia tavo klausimo