Transporto įmonės krovinių gabenimo maršrutu Lietuva - Rusija analizė


Įvadas. Darbo objekto, informacijos šaltinių ir tyrimo metodikos apžvalga. Transporto įmonių maršrutų parinkimo teorijos analizė. Transporto įmonių veiklos efektyvumas. Krovinių gabenimas ir maršrutų parinkimas. Krovinių pervežimo dokumentacija. Išvados ir pasiūlymai. Terminų ir sąvokų žodynas. Literatūros sąrašas.

1.Taigi komanda yra būrys žmonių, kurių optimaliausia sudėtis yra 5-6 žmonės, turintys bendrą tikslą, kartu bendradarbiaujantys tarpusavyje. Komandoje dažniausiai yra vadovas, kuris įvardijamas kaip lyderis. Lyderis labai svarbus priimant sprendimams ir sutelkiant bendram komandos tikslui ir užduotims.

2.UAB „X“ įmonėje, pastebėti komandinio trūkumai yra idėjų stoka, nuomonių nesutapimai bei kitų komandos narių neišklausymas. Taigi UAB „X“ įmonė galėtų skatinti komandos narius išsakyti savo nuomonę ne tik žodžiu bet ir raštu, nes darbuotojas gali jausti baimę kalbėti viešai. Taip pat kai įvyksta konfliktai komandoje, turėtų išsiaiškinti priežastis ir surasti kompromisą, kuris tenkintų abi nesutarimų puses. Didžiausi privalumui komandoje yra naujovių skatinimas, greitas ir efektyvus sprendimų priėmimas ir laiko sutaupymas.

3.Vadovas komandoje yra reikalingas, kuris UAB „X“ įmonėje suvaldo komandos narius, priima svarbius sprendimus yra ryžtingas, protingas bei aktyvus. Reikalingas lyderis kuris pasižymi tokiomis savybėmis, tačiau komanda turi sugebėti dirbti ir be lyderio. Kad UAB „X“ įmonėje vyktų ir toliau rezultatyvus komandinis darbas ir be lyderio reikia didesnio susibendravimo, kurį galima gerinti, rengiant darbuotojų susibūrimus.

  • Vadyba Kursinis darbas
  • Microsoft Word 76 KB
  • 2014 m.
  • 15 puslapių (3482 žodžiai)
  • Universitetas
  • Odeta
  • Transporto įmonės krovinių gabenimo maršrutu Lietuva - Rusija analizė
    10 - 2 balsai (-ų)
Transporto įmonės krovinių gabenimo maršrutu Lietuva - Rusija analizė. (2014 m. Gegužės 01 d.). https://www.mokslobaze.lt/transporto-imones-kroviniu-gabenimo-marsrutu-lietuva---rusija-analize.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 19 d. 03:23
×