Transporto įmonės praktikos ataskaita


Transporto įmonės praktikos ataskaita.

UAB „Vilktukas“ – tarptautinių krovinių pervežimo įmonė įkurta 2001 metų birželio mėn. 30 dieną Alytaus miesto savivaldybėje. UAB „Vilktukas“ yra įsikūręs pramonės g. 16D, LT--62175, ALYTUS.

UAB „Vilktukas“ teikia šias paslaugas:

Egzotinės krovinių pervežmo kryptys: Kroatija, Bosnija, Izraelis, Juodkalnija, Rumunija, Makedonija, Gruzija, Serbija , ir kitos šalys....

Didelis dėmesys skiriamas kiekvienam klientui, bei lanksti kainų sistema nuolatiniams įmonės klientams. Tai vienos iš svarbiausių priežasčių lėmusių tai, jog daugelis klientų renkasi UAB „VILKTUKAS“ teikiamas paslaugas.

Kaip matome iš paveikslėlyje pateikta įmonės valdymo organizavimo truktūra. Aukščiausiame lygmenyje vadovauja direktorius kuriam tiesiogiai yra pavaldūs trijų įmonės skyriu vadovai.

Vadybininkai yra atsakingi už įmonės auto parką, kad nuolat būtų optimaliai išnaudojamas. Jam tiesiogiai pavaldus yra tarptautinių reisų vairuotojai. Serviso vadovas atsakingas už įmonės garažo darbo rodiklius. Jo skyriuje dirba šaltkalviai, suvirintojai. Finansų skyriui vadovauja vyr. Buhalterė kuri turi dar viena sau pavaldų buhalterį.

Išoriniai informacijos vartotojai – paslaugos vartotojai, siekiantys bendradarbiauti su patikima krovinių pervežimo įmone, kuri užtikrintų kokybišką paslaugos atlikimą. Vidiniais informacijos vartotojais vadinami bendrovės savininkai, bei visi toje įmonėje dirbantieji asmenys. Priimant bet kokį sprendimą įmonėje, visuomet pirmiausia vadovaujamasi finansiniais rodikliais.

Kaip matome iš pateiktos diagramos įmonės ilgalaikį turta sudaro 90% o trupalaiki vos 10% įmonės turto, tai netgi labai geras rodiklis.

Kaip matome iš pateiktos diagramos įmonė užsiima įvairių krovinių pervežimu vieni iš jų transporto priemonę užpildo svoriu kiti tūriu todėl įmoniai labai paranku žinoti ką jų nuolatiniai klientai dažniausiai gabena taip lengviau komplektuoti savo auto parką pagal paprasto ir didžiatūrio įkrovimo transporto priemones.

Kaip matome iš pateikto paveikslėlio didžiąją dalį krovinių sudaro normalaus įkrovimo kroviniai tačiau nemažą vežamų krovinių dalį sudaro ir didžiatūriai kroviniai. Todėl įmoniai paranku turėti tiek paprastų vilkikų tiek didžiatūrių auto traukinių.

Kaip matome iš pateiktos diagramos didžioji šios įmonės pervežamų krovinių dalis keliauja į Italiją ir iš jos. Todėl labai svarbu, jog įmonės vadybinkai gerai suprastų Italų darbo subtilybes ir temperamentą, nes tyliam ramiam Lietuvaičiui gali kilti keblumų derantis su karstakošiu dažnai likusiu pakelti balsą italu.

UAB „Vilktukas“ kolektyve dirba ilgametę patirtį pervežimų versle turintys darbuotojai kurie sukuria aukštos kokybės paslaugą. Įmonėje administracinį kolektyvą sudaro šeši asmenys t.y. Gen. direktorius, komercijos direktorius, transporto direktorius, vadybninkas ir du buhalterijos darbuotojai. Visi trys direktoriai kartu yra ir vieninteliai įmonės akcininkai todėl visi stengesi kuo geriau atlikti savo pareigas ir padidinti įmonės pelną. Visi administracijos darbuotojai turi aukštaji arba aukštajį universitetinį išsilavinimą, vairuotojai ir šaltkalviai turi turi profesinį ir profesinio bakalauro išsilavinimus. Iš viso įmonėje dirba 23 darbuotojai:

Generalinis diektorius (aukštasis universitetinis)

Komercijos direktorius (aukštasis universitetinis)

Transporto direktorius (aukštasis universitetinis)

Kaip matome iš pateikto paveikslėlio didžiąją dalį kolektyvo sudaro profesinį išsilavinimą turintys darbuotojai, taip yra todėl jog dauguma jų yra vairuotojai r jų reikia kur kas daugiau nei administracijos darbuotojų.

Šioje įmonėje dauguma darbuotojų yra senbuviai dirbantys nuo įmonės įkūrimo iki šių dienų tad kolektyvas yra darniai susidirbęs ir vadovai saugo savo darbuotojus, jog jų neperviliotų konkurentai suteikdami jiems įvairių premijų ir kt. lojalumą skatinančių programų. Bene geriausiai pasitvirtinusi įmonėje įgyvendinta programa yra ta jog kas metai joje dirbantis darbuotojas gauna priedo vieną dieną prie apmokamų metinių atostogų ir atitinkamą procentinį priedą atlygio apskaičiavimo formulėje kas realiai darbuotojui kas metai atlyginima padidina vidutiniskai ~5%.

Tarptautiniai pervežmai gali būti vygdomi ne viena o keletu skirtingų transporto priemonių svarbu, jog vežimas tarp siuntėjo ir gavėjo, nurodytų transporto dokumente, vyksta bent jau per dviejų susitarusių šalių teritorijas. Kadangi UAB „Vilktukas“ vygdo tarptautinius pervežimus tai ji turi palyginti nemaža transporto priemonių parką.

  • Transportas Praktikos ataskaita
  • Microsoft Word 282 KB
  • 2015 m.
  • Lietuvių
  • 26 puslapiai (3924 žodžiai)
  • Universitetas
  • Rugilė
  • Transporto įmonės praktikos ataskaita
    10 - 6 balsai (-ų)
Transporto įmonės praktikos ataskaita. (2015 m. Gegužės 27 d.). https://www.mokslobaze.lt/transporto-imones-praktikos-ataskaita.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 20 d. 02:31
×