Transporto įmonės techniniai - ekonominiai rodikliai


Transporto įmonės techniniai - ekonominiai rodikliai Anotacija. Įvadas. Aprašomoji dalis. Transportui keliami uždaviniai. Vežamo krovinio charakteristika. Krovinio vežimo ypatumai. Transporto priemonės charakteristika. Projektinė dalis. Pagrindiniai skaičiavimo duomenys. Vežimų išlaidų sąmata. Savikainos kalkuliacija ir struktūra. Finansiniai rodikliai. Ekonominis įvertinimas. Techniniai – ekonominiai rodikliai. Išvados ir rekomendacijos. Literatūra.


Kursiniame darbe skaičiuojami įmonės techniniai – ekonominiai rodikliai taikant įvairias formules, vežant kulinarinius gaminius (sausainius), tam tikra technika ir tam tikru atstumu. Šiam kroviniui pasirinktas bazinis vilkikas MAN TGX, kuris puikiai tinka vežamam kroviniui. Visi rodikliai išanalizuoti labai atidžiai nuo automobilių eksploatavimo gamybinės programos iki finansinių rodiklių.

Taigi, apskaičiavus ir išanalizavus visus rodiklius gautas teigiamas rezultatas, jog įmonė dirba pelningai ir efektyviai.

Praktinė darbo reikšmė. Atliekant šį kursinį darbą reikia pritaikyti teorines žinias praktiškai, t.y. atliekama išlaidų, savikainos, pelno, pajamų analizė, skaičiuojamas kiekvienas rodiklis, kuris yra svarbus. Visa šio kursinio darbo atlikimo metu įgyta praktika padės ateityje skaičiuojant realius transporto įmonės rodiklius.

Kursinio darbo tikslas. Apskaičuoti transporto įmonės techninius – ekonominius rodiklius, bei atlikti analizę.

Apskaičiuoti ir išanalizuoti transporto įmonės techninius, ekspoatacinius, ekonominius ir finansinius veiklos rodiklius.

Taigi, šis tekstas, manau padėjo suprasti, kad pervežimas kelių transportu yra gana sudėtingas procesas ir transportui keliamų uždavinių yra gausa, kuriuos visus įvykdyti ir konkuruoti su kitomis įmonėmis yra labai sunku. Taip pat pervežimo transporto srityje yra labai daug konkurencijos, kurią lemia daug veiksnių, kurie buvo įvardinti.

Šie sausainiai būna įvairių formų, kadangi tai rankų darbo sausainiai ir norint išlaikyti juos nepažeidus jų formos, labai daug dėmesio skiriama įpakavimui ir žinoma dar didesnė atsakomybė skirta vežėjui. Taigi, šie sausainiai galutinius taškus turi pasiekti tokios formos kokie buvo įteikti vežėjui.

Vežant rankų darbo sausainius iš taško A į tašką B, labai svarbu pasirinktas pakavimas, krovos darbai, bei pakuočių išdėstymas puspriekabėje. Žinoma šio krovinio pasirinktas vežimo maršrutas taip pat yra labai svarbus aspektas, kadangi kelias neturi buti labai vingiuotas ar duobėtas, nes sausainiai pakuotėse būna labai trapūs ir blogas maršruto kelias gali lemti sausainių formos sugadinimą. Taigi, pradedant sausainių pakavimu, pakavimas dažniausiai būna labai panašus. Pakuotės turi atitikti gabenamo produkto charakteristikas: dydis, forma, svoris, pažeidžiamumas, gaminio tipas, realioji vertė. Gaminio dydis, forma ir svoris lemia krovos darbus, tai padeda lengviau susiorientuoti kaip išdėstyti krovinį. Nuo svorio taip pat priklauso, kas atsitiks įpakuotam kroviniui iškritus, patekus į vandenį ir t.t. Pakuotės pažeidžiamumas parodo kokią vibraciją gali atlaikyti pakuotė, jog pagrindinis krovinys nebūtų pažeistas. Pagrindinės sausainių pakuotės turi būti sudėtos viena šalia kitos ir suspaustos, tam, kad pagrindinės pakuotės nesislankiotų ir nesukeltų papildomos vibracijos sausainiams, taip pat turi įpakuotos į minkšą išorinį sluoksnį, tai padeda sumažinti pagrindinių pakuočių vibraciją. Toliau, krovos darbai, tai žinoma labai svarbus aspektas pervežant rankų darbo sausainius, dažniausia, tai atliekama be jokių krovos įrangų, tiesiog darbui paskirti krovėjai, kurie yra supažinti su pakuočių išdėstymu puspriekabėje ir kitais saugumo aspektais, žinoma tai yra labai mažai lėšų reikalaujantis krovos būdas. Pasirinktas maršrutas kroviniui pervežti visiškai paliekamas vairuotojo atsakomybei, vairuotojo darbas iš duotų taškų susidaryti, trumpiausią, bei žinoma saugiausią maršrutą, kad sausainiai pasiektų galutinius taškus nepažeisti ir kuo mažesnėmis sąnaudomis.

  • Microsoft Word 406 KB
  • 2018 m.
  • Lietuvių
  • 26 puslapiai (4660 žodžiai)
  • Kolegija
  • Ovidijus
  • Transporto įmonės techniniai - ekonominiai rodikliai
    10 - 1 balsai (-ų)
Transporto įmonės techniniai - ekonominiai rodikliai . (2018 m. Gegužės 27 d.). https://www.mokslobaze.lt/transporto-imones-techniniai-ekonominiai-rodikliai.html Peržiūrėta 2020 m. Gegužės 31 d. 09:49
×
109 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo