Transporto įmonės veikla


Transporto įmonės „x“ veikla. Logistikos sistemoje. Įvadas. Įmonės uab „x“ charakteristika. Įmonės istorija. Įmonės pristatymas. Rinkos analizė. Lietuvos transporto sistemos apžvalga ir tendencijos. Įmonės konkurencinės padėties analizė. Įmonės veiklos analizė. Teikiamų paslaugų pristatymas. Turimos transporto priemonės. Įmonės valdymas. Įmonės organizacinė struktūra. Pagrindinės uab „girtekoje“ naudojamos programos. Darbo apmokėjimo sistema ir motyvacinė sistema. Įmonės finansinė analizė. Individualios užduoties nagrinėjimas. Eksporto skyriaus vežami kroviniai. Krovinių tipai. Išorinių ir vidinių veiksnių įtaka įmonės krovinių apyvartai. Sezoniškumas. Įmonės uab „girteka“ tarptautinis bendradarbiavimas. Įmonės veiklos perspektyvos. Išvados. Naudota literatūra.

Administracijos padaliniui vadovauja įmonės direktorius pavaduotojas. Jo komandą sudaro finansų kontrolierius, teisininkas, žalų administravimo grupė, kuri rūpinasi įmonės materialaus turto bei darbuotojų draudimu, sprendžia draudiminių įvykių grupė, kuri rūpinasi įmonės materialaus turto bei darbuotojų draudimu, sprendžia draudiminių įvykių metu iškylusias problemas, rūpinasi tokių įvykių prevencija, bei įvykusių žalu kompensavimu, administratorės, kurios rūpinasi bendrovės dokumentacija, užtikrina, kad darbuotojams netrūktų darbo priemonių, atlieka daug kitų užduočių, bei kurjeris, kuris visada pasiruošęs laiku pristatyti reikiamus dokumentus.

Komercijos padalinis - tai padalinys, kuris užtikrina pagrindinės bendrovės pajamas. Jį sudaro akcizinių krovinių skyrius, Europos, tentinių krovinių, termoreguliuojamų krovinių, eksporto bei verslo plėtros skyriai. Skyriuose dirba vadybininkai, kurie bendrauja su klientais dėl krovinių. Jie susitaria dėl kainų ir pervežimo sąlygų. Dalis užsakymų yra perduodama Transporto padaliniui ir yra gabenami „Girteka“, „ME transportas“, „Trasis“, „Kulikovo pole“ ir „Trans servis“ automobiliais, dalis perduodama tų pačių skyrių ekspedicijos vadybininkams, kurie šiems kroviniams samdo kitų įmonių automobilius.

Verslo valdymo programa Microsoft Dynamics Axapta (analogiškos kitose įmonėse naudojamos programos – Navision, Rivilė, Labbis);

Bonus – atlyginimų apskaitos programa, naudojama buhalterijoje ir personalo skyriuje;

UAB “Girteka” vykdant kruopščią darbuotojų atranką ir sukūrus gerą motyvacijos sistemą, darbuotojų kaita yra labai nedidelė. Apie 80% darbuotojų atleidimo priežasčių sudaro pateisinamos priežastys, o likusius 20% nepateisinamos. Prie pateisinamų priežasčių priskiriami tie atvejai, kai darbuotojai atleidžiami dėl išėjimo į pensiją, mokytis, perkėlus dirbti į kitus įmonės padalinius ir t.t. Nepateisinamos priežastys yra tokios, kai darbuotojai atleidžiami dėl darbo drausmės pažeidimų, vagysčių.

Kiekvienas UAB „Girtekos“ skyrius, bei šios įmonės grupės nariai, turi nustatytus standartus ir normas, kad įgyvendintį norimą rezultatą.

Ilgalaikiai bei patikimi santykiai su klientais parodo teigiamus rezultatus Eksporto skyriaus ataskaitoje. Kiekvienais metais UAB „Girtekos“ įmonėje didėja krovinių srautai, bei pasipildo klientų ratas. Kad aprūpinti kiekvieną klientą, turime juos tenkinti savo kokybiškomis paslaugomis.

Darbo su vežėjų, organizuojant brangaus krovinio (kurio vertė viršija 70 000 EUR) pervežimą:

Vadybininkas privalo įsitikinti, kad vežėjas, kuriam patikimas brangaus krovinio pervežimas, nuosavybės teise valdo ne mažiau nei 20 krovininių automobilių ir jau yra sėkmingai atlikęs krovinių pervežimus pagal UAB „Girteka“ užsakymus ne mažiau nei 5 kartus.

vidinio refrežiratoriaus aukštis privalo būti ne mažesnis nei 2,63, kitaip gali netilpti produkcija;

Pagrindiniai UAB "Girtekos" krovinių gabenimo aspektai yra vidiniai. Svarbu, kad visos grandinės dirbtų efektyviai, turi buti teisinga informacija ir laiku priimti racionalūs sprendimo būdai. Kitu atveju jei informacija bus klaidinga, tai gali kainuoti daug brangaus laiko ir papildomų finansinių išlaidų. Taip pat svarbu palaikyti gerus santykius su esamais ir naujais klientais. Nebus klientų, nebus pelno (tada nevisos UAB „Girtekos“ mašinos bus aprūpintos kroviniais, o viena prastovos diena UAB "Girtekos" vilkiko kainuoja 150EUR). Jei vilkikas per mėnesi prastovės 10 dienų, jau įmonė praranda 1500EUR (5175LT).

Išoriniai veiksniai įtakojantis įmonės veiklai, tai yra konkurentai (transporto įmonės, vežejai), kurie veža krovinius už žemesnes transportavimo kainas negu UAB "Girteka". Bet kol Lietuvos rinkoje neatsiras kitos tokios didelės transporto įmonės kaip UAB "Girteka", smulkūs konkurentai nepajėgs perimti lyderio pozicijas, nes įmonė siūlo didelį paslaugu spektrą, bei lankstus transportavimo paslaugas, kurios gali važiuoti į bet kuri Europos tašką.

  • Microsoft Word 75 KB
  • 2016 m.
  • 18 puslapių (4259 žodžiai)
  • Universitetas
  • Tadas
  • Transporto įmonės veikla
    10 - 1 balsai (-ų)
Transporto įmonės veikla . (2013 m. Balandžio 22 d.). https://www.mokslobaze.lt/transporto-imones-veikla.html Peržiūrėta 2019 m. Gruodžio 15 d. 20:33
×
Nežinai kaip atlikti užduotį? Klausk!