Transporto įmonės veiklos analizė referatas


Santrauka. Įvadas. Transporto paslaugų rinkos analizė šalyje. Šalies verslo aplinka ir išorinių veiksnių poveikis. Šalies politikos kryptys ir galimos veiklos strateginė aplinka. Pasiūlos ir paklausos sugretinimas. Pasiūlos subjektai ir jų konkurencingumas. Naujų transporto paslaugų įsiterpimo į rinką galimybė. Transporto įmonės ir jos veiklos ekonominė analizė. Transporto įmonės steigėjai. Įmonės struktūra ir funkcijų paskirstymas. Importo – eksporto terminalas. Atvirieji muitinės sandėliai. Logistikos ir tranzito centras. Įmonės transporto priemonių parko įvertinimas. Įmonės turtas, darbo priemonės, energetika, tiekimas. Įmonės veiklos dalyviai, aptarnavimas ir apsauga, draudimas. Darbo normavimas, personalo apmokėjimas ir jo darbo organizavimas. Įmonės finansinės veiklos ataskaitos. Finansinių rodiklių įvertinimas. Transporto įmonės plėtros galimybės. Įmonės SSGG analizė. Prognozavimas. Įmonės investicijos ir finansavimo šaltinių paieška. Įmonės veiklos strategijos formavimas. Rizikos įvertinimas ir valdymas. Įmonės veiklos trumpalaikis ir vidutinės trukmės planavimas. Išvados. Literatūros sąrašas.

Kursinio darbo tikslas išsamiai išnagrinėti pasirinktos transporto įmonės ekonominę veiklą, remiantis esama situacija ir prognozuojamomis rinkos galimybėmis apibrėžti jos strateginės plėtros kryptis ir numatyti verslo plėtrai būtinas investicijas.

Tikslui pasiekti buvo išsikelti tokie uždaviniai:

1.Susipažinti su transporto įmonės veikla ir apžvelgti jos aplinką, dabartinę situaciją ir ateities tendencijas.

2.Susipažinti su transporto įmonės finansiniais rodikliais ir juos įvertinti.

3.Išnagrinėjus įmonės padėtį ir ateities prognozes, pasiūlyti sprendimus, skatinančius įmonės veiklą.

Užsibrėžtiems uždaviniams įgyvendinti ir tikslui pasiekti naudojama paskaitų ir pratybų metu pateiktą informaciją, savarankiškai surinktą ir apdorotą medžiagą.

Verslo planui parengti yra imami duomenys apie įmonės veiklą ir jos ekonominius rodiklius už 3 paskutinius finansinius metus.

  • Logistika Referatas
  • Microsoft Word 168 KB
  • 2015 m.
  • 29 puslapiai (6125 žodžiai)
  • Universitetas
  • Andrius
  • Transporto įmonės veiklos analizė referatas
    10 - 4 balsai (-ų)
Transporto įmonės veiklos analizė referatas. (2015 m. Sausio 14 d.). https://www.mokslobaze.lt/transporto-imones-veiklos-analize-referatas.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 20 d. 21:48
×