Transporto įmonės veiklos analizė


Transporto imones veiklos aprasymas. Analize referatas. X imones veiklos planas kursinis darbas rinka vengrijoje. Įmonės analizė referatas. Transporto veiklos analize.

Įvadas. Trumpa įmonės charakteristika. Išorinės ir vidinės aplinkos veiksnių analizė (ssgg). Horizontali ir vertikali analizė. Balanso vertikali ir horizontali analizė. Pelno (nuostolių) ataskaitos horizontali ir vertikali analizė. Santykinių finansinių rodiklių analizė. Mokumo rodiklių analizė. Pelningumo rodiklių analizė. Veiklos efektyvumo rodiklių analizė. Analizė grandininių pokyčių metodu. Piramidinė analizė. Finansinių ataskaitų prognozavimas. Išvados. Literatūros sąrašas. Priedai.

Kiekvienas žmogus, kuris domisi verslo kūrimu, rinkoje vykstančiais procesais, norintis investuoti į verslą ir pan. turi išmokti skaityti, suprasti, analizuoti pagrindinėse įmonės finansinėse ataskaitose pateiktus duomenis. Vienas iš finansinių ataskaitų privalumų ir yra, jog informacija finansinėse ataskaitose turi būti pateikiama taip, kad ji būtų suprantama vartotojams, turintiems pakankamai žinių apie verslo ir ekonominę veiklą ir apskaitą ir norintiems kruopščiai ją išanalizuoti. Taip pat finansinių ataskaitų duomenys, mokantiems jas analizuoti, teikia informaciją tinkamą priimant svarbius ekonominius sprendimus, taip pat suteikia galimybę palyginti skirtingų laikotarpių įmonės finansines ataskaitas, kad būtų galima nustatyti finansinės būklės ir veiklos tendencijas.

Taigi šio darbo tikslas ir yra išanalizuoti pasirinktos įmonės pagrindinėse 2009-2011m. finansinėse ataskaitose pateiktus duomenis ir nustatyti įmonės finansinę būklę bei veiklos tendencijas.

Šio darbo tyrimo objektas – pasirinktos įmonės pagrindinės finansinės ataskaitos ir jose pateikti duomenys.

Šio darbo uždaviniai – atlikti balanso ir pelno nuostolių horizontalias ir vertikalias analizes, išanalizuoti pagrindinius įmonės mokumo, pelningumo bei veiklos efektyvumo rodiklius, atlikti pasirinkto rodiklio analizę pasinaudojant grandininių pokyčių metodu, sudaryti piramidinę ir SSGG analizes, reikšmingus analizės duomenis atvaizduoti grafiškai, taip pat prognozuoti finansines ataskaitas. Remiantis atliktos analizės rezultatais nurodyti galimus problemų sprendimus ir pateikti išvadas.

  • Microsoft Word 217 KB
  • 2013 m.
  • 45 puslapiai (8486 žodžiai)
  • Universitetas
  • Almantas
  • Transporto įmonės veiklos analizė
    9.3 - 3 balsai (-ų)
Transporto įmonės veiklos analizė. (2013 m. Gegužės 23 d.). https://www.mokslobaze.lt/transporto-imones-veiklos-analize.html Peržiūrėta 2020 m. Gegužės 27 d. 08:28
×
101 mokytojas prisijungę laukia tavo klausimo