Transporto įmonės verslas


Skaičiavimo dalis. Transporto įmonės paslaugų organizavimas. Įmonės veiklos rodiklių skaičiavimas. Ekonominio pagrindimo dalis. Išvados ir rekomendacijos. Literatūros.

Siekiant sukurti dinamišką ir sėkmingą organizaciją, lemiami faktoriai yra profesionalus vadovavimas, komandinis darbas ir atsakomybė. Klientų bei akcininkų lūkesčių išpildymas - tai pirmas žingsnis patikimos ir sėkmingos.

Darbo tikslas įvertinti maršrutą, kainą, laiką iš Vilniaus į Šaulius ir Vilniaus į Rokiškis.

Darbo uždaviniai:

Paskaičiuoti krovinio vežimo kainą;

Trumpai aprašyti UAB “Ulvik” veiklos sritį;

Išaiškinti UAB “Ulvik” personalo skyriaus darbuotojus;

Apskaičiuoti prognozuojama pelno (nuostolio) ataskaita;

Vietiniai pervežimai – itin svarbi krovinių gabenimo rinkos dalis, kuri užima vieną svarbiausių dalių mūsų įmonės veikloje. Siekdama būti šios srities lydere, UAB „Ulvik“ rūpinasi vietiniais pervežimais. Profesionali komanda pasirūpina ne tik krovinio pervežimo organizavimu, bet ir išrenka finansiškai naudingiausius sprendimus, stebi krovinio padėtį kelyje ir rūpinasi, kad jis laiku pasiektų užsakovą.

Taupydami laiką ir pinigus, krovinį pristato nuo - iki durų, kitaip tariant, paima visų rūšių krovinius iš siuntėjo ir pristato gavėjo adresu. Krovinius galime greitai ir kokybiškai pristatyti į bet kurią Lietuvos vietą, esant būtinybei, atliekti ir skubius pervežimus. Siekiama nenuvilti klientų ir patenkinti jų lūkesčius, todėl UAB „Ulvik“ darbe nesivadovaujame standartais, o kiekvienas kliento užsakytas pervežimas yra individualiai bei atidžiai suplanuojamas ir atsakingai įvykdomas. Toks darbo principas leis pasiekti geriausių rezultatų ir užsitarnauti partnerių bei klientų pasitikėjimą, nes jie žinos, kad, patikėję krovinį UAB „Ulvik“, liks patenkinti darbo rezultatu.

Dėl efektyvaus darbo ir profesionalaus komandos darbo, tikimasi garantuoti greitą, patogų ir saugų krovinio pervežimą. UAB „Ulvik“ vietiniai pervežimai – tai greitas, patogus ir saugus būdas kroviniui pasiekti užsakovą.

Teikdami dalinių krovinių pervežimo paslaugas UAB „Ulvik“ siūlo krovinių gabenimą. Pagrindiniai dalinių krovinių gabenimo automobilių transportu maršrutai yra pervežimas iš Vilniaus į Šaulius ir Rokiškis.

Perveždami krovinį UAB „Ulvik“:

sprendžia dokumetų įforminimo procedūrų klausimus;

kai krovinys atvežamas į vietą, UAB „Ulvik“ išsiunčia visų prekės lydimųjų dokumentų kopijas;

Kai krovinys faktiškai atvyks į paraiškoje nurodytą iškrovimo vietą, klientas gaus pranešimą ir sąskaitą už transporto paslaugas su nurodytu maršrutu.

UAB „Ulvik“ gabenimas iš Vilniaus į Šaulius ir Rokiškis teikiamos paslaugos: perkraustymo, baldų kraustymas, pakavimo medžiagos, krovinių gabenimas, dėžių pardavimas, statybinių atliekų išvežimas, senų baldų išvežimas, buitinės technikos išvežimas, parodų pervežimai ir montavimas, įmonių perkraustymai, pakavimo paslaugos, statybinių medžiagų pervežimas, pianinų pervežimas, seifų pervežimas. Kad reisai nebūtu nuostolingi, įmonė stengsis važiuoti ne tuščiomis, o ieškos krovinių ir į Vilnių. Maršruto ilgis 214 km. (Šauliai), 73km (Rokiškis). Vienas reisas trunka 3,25 val.

Uždaroji akcinė bendrovė “Ulvik” įkurta 2013 metais ir įregistruota 2014 m. vasario 25 d. Bendrovės įstatinis kapitalas 200 000 Lt.

Bendrovės buveinės adresas: Šalčininkai, Vilnius, Lietuvos Respublika.

Bendrovė, juridinis asmuo, yra ribotos turtinės atsakomybės įmonė. Bendrovės finansiniais metais yra laikomi kalendoriniai metai. Bendrovė turi savo antspaudą, kurį naudoja savo nuožiūra, atsiskaitomąsias sąskaitas Lietuvos Respublikos įstaigose.

Transporto paslaugas teikiančios įmonės turi sukoncentruoti didžiausią savo dėmesį į kokybišką klientų aptarnavimą. Dauguma klientų bus pastovūs klientai su kuriais bus sudarytos sutartys. Pervežimai Lietuvos teritorijoje sudaro visus užsakymus.

UAB “Ulvik” valdymo organai yra įmonės vadovas. Jis sprendžia firmos strategiją bei ateities planus. Didelis dėmesys skiriamas vidaus marketingui – personalo valdymui ir jo skatinimui. Visi darbuotojai yra aukštos kvalifikacijos turintis ilgametę patirtį savo srityje. Firmos vadovas stengiasi ugdyti kolektyviškumo jausmą, tai yra kiekvienas darbuotojas reikalui esant privalo pakeisti savo kolegą. Už nuopelnus darbuotojai gauna pagyrimusm, bei premijas už iniciatyvumą ir gerai atliktą darbą. Geras įmonės valdymas kelia jos prestižą, o tai leidžia jai efektyviai dirbti.

Šiuo metu įmonė teikia krovinių pervežimų paslaugas. Bendrovė turimu transportu gabena įvairaus tipo krovinius. Tai yra mediena, langus, tekstilės gaminius, buitinę techniką ir panašiai. Firmos paslaugomis naudojasi įvairios organizacijos. Pastoviems klientams firma taikys įvairias nuolaidas. Atlikus rinkos tyrimus UAB “Ulvik” pervežimų kainos yra nedidelės, o tai pat ir teikiamų paslaugų kokybė bus gana aukšta lyginant su konkurentų.

Bendrovė naudosisi įvairiomis reklamos paslaugomis – tai reklama laikraščiuose, kataloguose. Sparčiai technologijoms einant į priekį, ateityje planuojama reklamuotis ir internete. Tai turėtu padidinti vartotojų skaičių.

  • Microsoft Word 371 KB
  • 2015 m.
  • Lietuvių
  • 36 puslapiai (5089 žodžiai)
  • Kolegija
  • Viktorija
  • Transporto įmonės verslas
    10 - 4 balsai (-ų)
Transporto įmonės verslas. (2015 m. Gegužės 14 d.). https://www.mokslobaze.lt/transporto-imones-verslas.html Peržiūrėta 2019 m. Gegužės 21 d. 07:31
×
Nesuprantate kaip atlikti užduotį? Klauskite eksperto!