Transporto įmonės verslo planas (3)


Transporto verslo planas.

Lentelių sąrašas. Paveikslų sąrašas. Įvadas. Transporto įmonės veiklos aplinka. Šalies verslo aplinka ir transporto paslaugų analizuojamos srities rinkos analizė. Analizuojamos transporto šakos plėtros strategija ir tarptautinės įmonės veiklos plėtros galimybės. Transporto įmonės ir jos veiklos ekonominė analizė. Transporto įmonės esminiai duomenys, steigėjai, veikla ir tikslai. Įmonės organizacinė struktūra ir valdymo pobūdis. Įmonės turto, transporto priemonių parko (kitų darbo priemonių) analizė ir įvertinimas. Įmonės personalo dalyviai, jų veikla, darbo režimas, motyvacinė sistema. Įmonės teikiamų paslaugų apimtys, paslaugų kokybė ir konkurencingumas. Įmonės finansinės veiklos analizė, verslumo įvertinimas, bankroto rizika. Įmonės veiklos SSGG analizė ir jos problemų apibūdinimas. Transporto įmonės plėtros galimybės. Įmonės veiklos plėtros kryptys. Siūlomos konkrečios priemonės įmonės plėtrai. Siūlomų priemonių įdiegimo transportinis/logistinis, ekonominis, socialinis, ir aplinkosauginis pagrindimas. Įmonės plėtrai siūlomų priemonių įgyvendinimui reikalingos lėšos, investicijos ir finansavimo šaltiniai. Išvados. Literatūros šaltiniai. Pav 1 Įmonės organizacinė struktūra. Pav 2 Uab „Grimantas“ apyvarta 2012 – 2014 metai. Pav 3 Uab „Grimantas“ Grynojo pelno prognozė, 2015-2018 metais. Pav 4 Uab „Grimantas“ Pardavimo pajamų prognozė, 2015-2018 metais. Pav 5 Uab „Grimantas“ Įsipareigojimų prognozė, 2015-2018 metais.


finansiniai rodikliai už 3 paskutinius veiklos finansinius metus.

Pasirinktos transporto/logistikos įmonės verslo analizės ir plėtros darbui parengti rekomenduojama laikytis vieningos darbo struktūros:

Verslo planas rašomas remiantis realiais įmonės duomenimis, metodiniais leidiniais, statistiniais duomenis.

Būtina sudaryti literatūros sąrašą ir tekste atlikti nuorodas į informacijos šaltinius.

4) Darbo elektroninė kopija – tekstas ir pristatymo skaidrės persiunčiama seniūnui, kuris visos grupės CD įrašą atsiskaitymo pabaigoje pateikia dėstytojui. (Pavėlavę pristato individualiai).

Pagrindinis darbo tikslas: išanalizuoti įmonės ekonominę veiklą, bei pateikti siūlymus UAB „Grimantas“ plėtrai, kaip įmonė galėtų pagerinti savo veiklą.

Pagrindiniai darbo uždaviniai:

1. Išanalizuoti transporto paslaugų rinką, UAB „Grimantas“ veiklą, įmonės tikslus, organizacine struktūrą, valdymo pobūdį.

2. Apibrėžti UAB „Grimantas“ valdomą turtą, valdomas transporto priemones, taip pat personalą ir darbo apmokėjimą bei darbuotojų motyvavimo priemones.

3. Išanalizuoti įmonės finansinę būklę, pateikti 3 metų į priekį įmonės finansų prognozes ir pateikti SSGG analizės rezultatus.

4. Analizės metu gautus duomenis išanalizuoti, nurodyti įmonės plėtros galimybes ir pateikti galimus pasiūlymus, kaip tikslingiau plėtoti įmonės verslą.

Pasirinkta darbo metodika – tai įvairūs literatūros šaltiniai, finansinių bei kitų gautų UAB „Grimantas“ duomenų nagrinėjimas.

Pagal BVP (Bendrasis vidaus produktas) augimo tempą, tokios valstybės, kaip Lietuva, Latvija ir Estija, gerokai viršija Europos Sąjungos šalis senbuves.[9] Užsienio prekybos didėjimas jau kelis metus viršija BVP didėjimo greitį, todėl toks paspartėjęs augimas, labai paįvairina transporto galimybes kaip jos turėtų pervežti krovinius.

Įmonei skverbiantis į užsienio rinką svarbiausia yra nusistatyti kokiais kriterijais remiantis ji ketina tai daryti, kokiais būdais to bus siekiama ir kokie bus jos tikslai. Įmonei būtinas strateginio plano sudarymas, taip pat pagrindinių sprendimų, apimančių visas įmonės sritis, parengimas ir plėtra bei jos verslo politikos formulavimas. Įmonės įėjimo į užsienio rinką būdo pasirinkimas yra turbūt viena iš labiausiai tyrinėjamų temų tarptautiniame versle. Ekonomistai ir tarptautiniai verslo tyrėjai išvystė įvairius modelius, padedančius įmonėms atlikti teisingus sprendimus, renkantis verslo formos ir būdo pasirinkimą užsienyje. Šie modeliai praturtina suvokimą ir gebėjimą identifikuoti daugelį faktorių, kurie turi poveikį įmonių pasirinkimui veikiant užsienyje.[1]

Įmonės pagrindinė veikla – teikti kvalifikuotas ir kokybiškas logistikos paslaugas vietiniais maršrutais. Greitai, saugiai, sutartu laiku paimami ir pristatomi kroviniai iš paskirtų pakrovimo vietų į pristatymo vietas. Taip pat yra nuomojamos transporto priemonės, kada klientai neturi savo transporto. Išnuomavimas gali būti tik automobilio arba automobilio kartu su vairuotoju, viskas priklauso nuo pačių klientų.

Pagrindinis bendrovės tikslas yra – siekti naujų partnerysčių, jas išsaugoti ir rūpintis tolimesnio bendradarbiavimo ryšiais. Taip pat labai svarbus kiekvienas naujas užsakymas ir pasiūlymas nepriklausomai nuo frakto (krovinio dydžio).

Jei remtumėmės tradiciniais valdymo tipais, kurie dažniausiai taikomi organizacijose, tai šiai įmonei galėtume pritaikyti patriarchalini valdymo tipą, kuomet įmonė atitinka šeimos modelį: įmonei vadovauja pats savininkas, kuris savo nuožiūra skirsto pareigas ir reikalauja iš pavaldinių besąlygiško paklusnumo ir atsakingumo savo darbui atlikti.

Šioje įmonėje, kada vadovas yra atsakingas, pats vienas už viską visi iškilusieji uždaviniai yra sprendžiami tos pačios kompetencijos lygyje. Patys paprasčiausi klausimai yra sprendžiami pačio vadovo, kas atima pakankamai daug laiko. Geriausia išeitis įmonei būtų papildomas darbuotojų priėmimas, kuomet: uždaviniai bus atlikti aukštesniu kompetencijos lygiu, greičiau ir geriau. Paskirti darbuotojams tam tikrus uždavinius, kas sąlygotų kvalifikacinį asmeninį ir socialinį darbuotojų tobulėjimą. Vadovui taip pat būtų lengviau, nes nebereiktų rutininių ir elementarių problemų spręsti pačiam, o tai padarytų atitinkami asmenys.

 • Transportas Verslo planai
 • 2016 m.
 • Lietuvių
 • Mnimn
 • 31 puslapis (7988 žodžiai)
 • Universitetas
 • Transporto verslo planai
 • Microsoft Word 107 KB
 • Transporto įmonės verslo planas (3)
  10 - 7 balsai (-ų)
Transporto įmonės verslo planas (3). (2016 m. Balandžio 21 d.). http://www.mokslobaze.lt/transporto-imones-verslo-planas-3.html Peržiūrėta 2018 m. Sausio 23 d. 23:56