Transporto įmonės verslo plėtros planas „Volvo autoritet“


Įvadas. Verslo aprašymas. Verslo šakos aprašymas. Įmonės apžvalga. Įmonės tikslai. Rinkodara. Rinkos apžvalga. Konkurentų analizė. Rizikos analizė. Vežimų planas. Maršruto planas. Krovinio charakteristika. Transporto priemonės pasirinkimas. Įmonės “Volvo autoritet” finansinis planas. Lėšu poreikis ir šaltiniai. Paskolos grąžinimo grafikas. Maršruto sąmata. Pajamų prognozė. Maršruto pelnas. Išvados. Literatūra.


Tokia įmonė kaip UAB „Volvo Autoritet“ puikiai atspindi visus sausumos transporto reikalavimus kroviniams vežti. Tai įmonė, kuri užsiima tarptautiniais vežimais Rytų bei Vakarų Europoje. Pagrindinė įmonės veikla – tarptautiniai krovinių vežimai. UAB ,,Volvo Autoritet‘‘ savo veiklą pradėjo 2000 metais. Pagrindinės įmonės krovinių vežimo kryptys – vakarų Europa (Prancūzija, Vokietija, Ispanija), Italija, Vengrija, Belgija, Baltijos šalys (Latvija, Estija, Lietuva), Suomija. Tai pat dalis krovinių vežama į Rytų Europą (Rusija). 2000 metais įmonė tapo Lietuvos Nacionalinės Vežėjų Automobiliais asociacijos ,,Linava‘‘ narė. Šiuo metu kompanijoje dirba daugiau kaip 130 kvalifikuotų darbuotojų (administracijos, vairuotojų – ekspeditorių, techninio aptarnavimo darbuotojų). UAB ,,Volvo Autoritet‘‘ veža įvairios specifikos krovonius: statybines medžiagas, pramonines prekes, maisto produktus, sintetines medžiagas, kietąjį kurą (durpių briketai, medžio granulės, akmens anglis). Kompanja dirba su nuolatinias klientais pagal nuolatinius kontranktus, todėl krovinių niekada netrūksta ir vyksta pastovus transportavimo procesas. Įvairią produkciją įmonė veža tentinėmis puspriekabėmis (iki 24 tonų), o krovinius , kurie reikalauja temperatūrinio rėžimo veža autošaldytuvais. [2]

Šiuo metu bendrovės autoparką sudaro 90 modernių ir ekologiškų VOLVO, SCANIA ir DAF FT vilkikų su puspriekabėmis (SCHMITZ, KRONE, KOGEL,) ir autošaldytuvais, atitinkančiais Euro 5 ir Euro 6 standartus.

Didžiausią įmonės vilkikų dalį sudaro Scania Euro 5 ir Euro 6 vilkikai, šie vilkikai yra naujausi ir turi aukščiausią ekonominę klasę, pasižymi mažomis kuro sąnaudomis. Volvo vilkikų yra 22 ,jie yra euro 5 standarto ir gana populiarūs tarp Lietuvos vežėjų. Mažiausią dalį sudaro DAF vilkikai, kurių yra 13.

Didžiausią puspriekabių dalį autoparke užiimta KRONE ir KOGEL puspriekabės. Šios puspriekabės yra naujų pagaminimo metų, pasižymi didelių įkrovumu ir gana nedidelės savosios masės. SCHMITZ puspriekabių yra 12 iš jų 7 sudaro tentinės puspriekabės, o likusios 5 – autošaldytvai. Autošaldytuvų nėra daug, kadangi įmonė sumažino krovinių srautus į Rusiją. Dažniausiai vilkikai vyksta dirbti į šalies teritoriją ir atgal į Lietuvą negrįžinėja.

Beveik visi krovinių vežimai tarp valstybių yra atliekamai vadovaujantis CMR konvencijos nuostatomis ir CMR važtaraščiu. Taip pat yra svarbus AETR konvencija kuri reguoliuoja vairuotojo vairavimo laiką, tai reikalinga, tam, kad vairuotojas ilsėtūsi reikiamu laiku ir nekeltų pavojaus savo ir kitų sveikatai.

Įmonės tiklas yra strateginis. Strateginiai – tai įmonės veiklos orientavimas pasiekti galutinius tikslus ir tuos tikslus apibrėžti. UAB „Volvo autoritet“ įmonės ateities tikslai yra dar labiau padidinti įmonės pelną, didinti užimamos rinkos dalį, didinti bendrą įmonės turtą, mažinti riziką, siekti socialinės gerovės. Įmonės didžiausią dalį užsakymų sudaro temperatūriniai kroviniai. Tokius krovinius būtina vežti specialia įranga. Tad vienas iš svarbiausių tikslų yra įsigyti 4 refrižeratorius, kuriuose būtų galima vežti temperatūrinius krovinius, nes po kolkas įmonė ilgą laiką 18 refrižeratorių nuomoja. Įmonės didžiausią dalį užsakymų sudaro temperatūriniai kroviniai. Tikimasi, jog įsigyjant tokio tipo puspriekabes įmonės pelnas padidės, padidės užsakymų kiekis, padidės užimamos rinkos dalis, taip pat padidins įmonės bendrą turtą, sumažės rizika prarasti klientus, bei atsiras dar daugiau nuolatinių partnerių. Šį tikslą norėtų pasiekti per tris metus. Tikimasi gauti banko paskolą, kad šis tikslas būtų įgyvendintas.[3]

  • Microsoft Word 846 KB
  • 2018 m.
  • Lietuvių
  • 23 puslapiai (3496 žodžiai)
  • Kolegija
  • Akvilė
  • Transporto įmonės verslo plėtros planas „Volvo autoritet“
    10 - 2 balsai (-ų)
Transporto įmonės verslo plėtros planas „Volvo autoritet“ . (2018 m. Vasario 04 d.). https://www.mokslobaze.lt/transporto-imones-verslo-pletros-planas-volvo-autoritet.html Peržiūrėta 2020 m. Birželio 05 d. 08:15
×
116 mokytojų prisijungę laukia tavo klausimo