Transporto imones x veiklos analizė ir tobulinimo galimybės


Ekspedicinės veiklos gerinimas įmonėje. X transportas. Transporto imones veiklos aprasymas. Tarptautiniu kroviniu pervezimo tobulinimo galimybes. Transporto imones analize ir veiklos tobulinimo kryptys. Automobiliniu imoniu ekonomine analzie. Transporto imones tarptautines rinkos ypatumai. 59.finansų valdymo būdų analizė ir tobulinimas įmonėje x. Variklio tobulinimas kryptys. Variklių tobulinimo kryptys.

Transporto įmonės „x“ veiklos analizė ir tobulinimo galimybės. Įvadas. Profesinių kompetencijų sąrašas. Literatūros analizė. Transporto įmonės „x“ veiklos analizė ir tobulinimo galimybės. Uab “x” veikla,valdymas ir veiklos analizė.Uab “x” automobilių parko analizė. Uab “x” rinkos ypatumai ir konkurencija. Uab “x” užsakymo sudarymas ir vykdymas. Uab “x” vairuotojų darbo apmokėjimas ir komandiruočių apskaita. Tarptautiniai krovinių pervežimai ir pagrindiniai tarptautiniai maršrutai. Firmos finansinės atskaitomybės elementai ir rodikliai. Balansas. Pelno (nuostolio) ataskaita. Finansinės atskaitomybės rodikliai. Ekonominės veiklos įvertinimo metodika. Pelningumo koeficientai. Mokumo (likvidumo) rodikliai. Finansų struktūros rodikliai. Turto panaudojimo efektyvumo (apyvartumo koeficientai). Uab „x“ finansinių rezultatų analizė. Uab „x“ ekonominės veiklos įvertinimo rodiklių analizė. Uab „x“ veiklos gerinimo kryptys. Naujų užsakovų paieška. Krovinių gabenimo savikainos skaičiavimas ir mažinimas. Automobilių parko atnaujinimas. Naujo maršruto lietuva- ispanija- italija- lietuva atidarymas. Veiklos finansavimo būdai. Išvados ir pasiūlymai. Literatūra. Patvirtinimas apie atlikto darbo savarankiškumą.


Lanksčiai derindamasi prie augančių klientų poreikių UAB “X” suformavo kompleksinių paslaugų paketus: transportavimo paslaugos ir muitinio tarpininkavimo paslaugos.

Didžiausią dalį pajamų bendrovė gauna už transportavimo paslaugas (2009 m. - 63 %).

UAB ”X” krovinius veža visoje Europoje, nuo Ispanijos iki Rusijos ir nuo Italijos iki Suomijos imtinai, taip pat į Azerbaidžaną bei Kazachstaną. Pagrindiniai vežami kroviniai: maisto prekės, indai, higienos prekės, buitinė technika.

2. UAB “X” tarptautinio krovinių pervežimo apyvarta kasmet sparčiai didėja: nuo 9,8 mln.Lt 2006 m. iki 11,8 mln.Lt 2009 m.

2006-2007 m. bendrovė krovinių daugiausiai pervežė Europoje (45 %), 2008-2009 m. – NVS šalyse (apie 46%). Lietuvoje 2006-2009 m. krovinių apyvarta mažėjo: nuo 41 % 2006 m. iki 17 % 2009 m.

3. UAB “X” automobilių ir puspriekabių parkas palyginus yra naujas, įmonė kiekvienais metais skiria dalį lėšų naujiems automobiliams su puspriekabėmis įsigyti. Visi automobiliai aprūpinti GSM telefonais ir faksimiline įranga. Tai leidžia kontroliuoti krovinių judėjimą bei palaikyti nuolatinį ryšį su vairuotojais.

Automobilius geriausia įsigyti išperkamosios nuomos būdu.

4. Norint išlikti rinkos ekonomikos sąlygomis, kai konkurencija tokia didelė, visų pirma reikia mažinti kaštus. Taip pat reikia siekti glaudžių ryšių tiesiogiai su krovinių siuntėjais, gerinti pervežimų kokybę, didinti transporto priemonių panaudojimo efektyvumą.

5. 2008-2009 m. bendrovės trumpalaikis ir ilgalaikis turtas didėjo.

Pagrindinę ilgalaikio turto dalį sudaro pastatai, išperkamoji nuoma ir transporto priemonės.

6. UAB “X” bendrasis pelnas 2007-2009 m. padidėjo 36,6 %, o 2009 m., lyginant su 2008 m., sumažėjo 3,4 %. Sumažėjimo priežastis– savikainos padidėjimas, susijęs pirmiausia su kuro pabrangimu.

7. Finansų struktūros rodikliai rodo, kad mažėja savininkų nuosavybė ir didėja įsipareigojimai. Taip yra todėl, kad įmonė įsigyja naujus automobilius išperkamosios nuomos būdu.

8. Iš likvidumo rodiklių matyti, kad bendrovė 2007-2009 m. galėjo padengti beveik visus trumpalaikius įsipareigojimus trumpalaikiu turtu.

9. UAB “X” pelningumo rodikliai gana dideli: 2009 m. bendrojo pelningumo rodiklis buvo 0,32, grynojo pelningumo– 0,05. Taigi bendrovė dirba pelningai.

10. Ekonominės veiklos įvertinimo rodikliai pakankamai geri, tai rodo, kad įmonė savo turimus išteklius naudoja tikslingai ir efektyviai.

  • Microsoft Word 879 KB
  • 2018 m.
  • Lietuvių
  • 59 puslapiai (13240 žodžiai)
  • Universitetas
  • Kadilakas1
  • Transporto imones x veiklos analizė ir tobulinimo galimybės
    8 - 1 balsai (-ų)
Transporto imones x veiklos analizė ir tobulinimo galimybės. (2013 m. Gegužės 10 d.). https://www.mokslobaze.lt/transporto-imones-x-veiklos-analize-ir-tobulinimo-galimybes.html Peržiūrėta 2020 m. Gegužės 27 d. 05:18
×
101 mokytojas prisijungę laukia tavo klausimo