Transporto įmonių palyginimas referatas


Įvadas. Klaipėdos konteinerių terminalas. Apie įmonę. Paslaugos. Konteineriai. Ro-Ro kroviniai. Generaliniai kroviniai. Negabaritiniai kroviniai. Skaičiai ir faktai.

Neužšalantis Klaipėdos jūrų uostas rytinėje Baltijos jūros pakrantėje, tarptautinių transporto koridorių sankirtoje, svarbi multimodalinių pervežimų sistemos tarp rytų ir vakarų grandis. Patogus susisiekimas su kaimyninėmis šalimis, gera sausumos kelių infrastuktūra, pramonės augimas regione užtikrina nuolat didėjantį krovinių srautą. Kas ketvirtas laivas, atplaukiantis į Klaipėdos uostą, suka į Klaipėdos konteinerių terminalą. Ši, viena didžiausių Klaipėdos įmonių uoste, administruoja du terminalus :

Iki 2020 metų, planuoja tapti dar pelningesne rinkos lydere, pakilti į aukščiausias pozicijas pasirinktose tikslinėse rinkose. Remiantis ilgalaikiu finansiniu stabilumu ir toliau investuoti į augančias rinkas, naujus verslus ir darbuotojų kompetenciją.

2020 metais siekia būti tapę geriausia darbdave savo sektoriuje. DB Schenker įvairi tarptautinė kompanija, įkvepianti ir pritraukianti visų amžiaus grupių ir profesijų žmones. Stengiasi remti savo darbuotojų tobulėjimą ir siūlo jiems vietinės ir tarptautinės karjeros galimybes.

Daug dėmesio planuojama skirti ekologiškiems sprendimams. 2020m. Planuoja būti pripažinti ekologiškų sprendimų pradininkai savo sektoriuje.. DB Schenker tikisi būti laikoma pavyzdine kompanija pagal anglies ir energijos vartojimo efektyvumo rodiklius. Taip pat siekia sumažinti kitus teršalus (pvz., triukšmą), kad padidinti visuomenės pritarimą planuojamam įmonės augimui.

  • Logistika Referatas
  • Microsoft Word 141 KB
  • 2015 m.
  • Lietuvių
  • 11 puslapių (1685 žodžiai)
  • Universitetas
  • Tautyvdas
  • Transporto įmonių palyginimas referatas
    10 - 5 balsai (-ų)
Transporto įmonių palyginimas referatas. (2015 m. Gruodžio 07 d.). https://www.mokslobaze.lt/transporto-imoniu-palyginimas-referatas.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 26 d. 01:53
×