Transporto įmonių UAB „Transmėja“ ir UAB „Anykščių ratas“ palyginamoji analizė


Logistikos referatas.

Įmonių istorija. Įmonių teikiamos paslaugos. Įmonių darbuotojai. Įmonių apyvarta. Išvados. Naudota literatūra.


Iš pateiktų duomenų matome , kad UAB „Transmeja“ yra ankščiau įkurta ir daugiau pasiekusi įmonė, kurios tiek apimtis tiek pasiekti rezultatai yra didesni nei UAB „Anykščių ratas“. Rūpinasi klientų krovinio pervežimu nuo jo išsiuntimo iki pristatymo vietos. Kasdien suteikia išsamią informaciją apie transportavimo eigą ir tikslią krovinių buvimo vietą. Bet kuriuo metu yra pasiruošę atsakyti į visus klausimus, susijusius su klientų krovinio pervežimu. Tiek vienos tiek kitos įmonės transportas yra kruopščiai prižiūrimas ir dažnai atnaujinamas. Pagal pateiktus duomenis matome, kad UAB „Transmėja“ autoparkas daug didesnis nei UAB „Anykščių ratas“. Lietuvoje yra vieni iš pirmaujančiųjų pervežimuose iš Baltijos šalių į Italiją: per 2013 m. šia kryptimi buvo pervežta daugiau nei 5700 krovinių.

Dirba su tiesioginiais užsakovais, todėl gali greit spręsti iškilusius klausimus.

Kas susiję su įmonių ekspedijavimu, tai abi analizuojamos įmonės siulo platų paslaugų spektrą. Užtikrindami puikią kokybę ir gerus darbo rezultatus, dirbant su įvairiais kroviniais. Abi įmonės turi savo autoservisus, kur teikia įvairias paslaugas. Turint tokius privalumus įmonės daug sutaupo. Išanalizavus įmonių teikiamas paslaugas matome , kad tiek viena tiek kita įmone teikia panašias paslaugas. UAB „Transmėja“ įmonės teikiamos paslugos apima didesnį spektrą.

Remiantis pateiktomis diagramomis matome, kad įmonių apyvarta ženkliai skiriasi, tai turi įtakos geografinė padėtis, darbuotojų skaičius, turimo transporto kiekis. UAB „Transmėja“ yra ankščiau įkurta ir daugiau pasiekusi įmonė, kurios tiek apimtis tiek pasiekti rezultatai yra didesni nei UAB „Anykščių ratas“.

Išanalizavus pateiktus duomenis : teikiamas paslaugas, darbuotojų skaičių, įmonių apyvartas galima daryti išvadą, kad UAB“Transmėja“ yra greičiau besivystanti įmonė, tai puikiai parodo gauti rezultatai.

 • Logistika Referatai
 • 2017 m.
 • Lietuvių
 • Ingrida
 • 16 puslapių (1436 žodžiai)
 • Universitetas
 • Logistikos referatai
 • Microsoft Word 566 KB
 • Transporto įmonių UAB „Transmėja“ ir UAB „Anykščių ratas“ palyginamoji analizė
  10 - 1 balsai (-ų)
Transporto įmonių UAB „Transmėja“ ir UAB „Anykščių ratas“ palyginamoji analizė. (2017 m. Vasario 25 d.). http://www.mokslobaze.lt/transporto-imoniu-uab-transmeja-ir-uab-anyksciu-ratas-palyginamoji-analize.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 18 d. 04:39