Transporto infrastruktūra referatas


Įvadas. Lietuvos transporto infrastruktūra. Lietuvos oro uostų infrastruktūra. Lietuvos oro uostų plėtros siūlomi penki infrastruktūros plėtros scenarijai. Lietuvos geležinkelių infrastruktūra. Lietuvos jūrų uosto infrastruktūra. Įspūdingiausiais pasaulio infrastruktūros sprendimais. Išvados. Literatūra.

Infrastruktūros pasiekimai kiekvieną kartą stebiną ir leidžia vykiti šalims inportą ir eksportą. Kvienas pasiekimas yra labi svarbus elementas infrastruktūrai

Transporto infrastruktūra tobulėja visame pasaulyje, todėl varžosi viena su kita ir yra skirstomos. Kaip matome Lietuva užima iš išvardintų valstybių yra nėra gan aukštoje vietoje. Į geriausių valsybių penketuką įeina gan didelės ir aukštą ekonomikos lygi turinčios valstybės, pirmoje vietoje yra Prancūzija, antra Jungtiniai arabų emiratai, trečioje vietoje singapūras.

Transporto infrastruktūra yra labai reikšmingas procesas visame pasaulyje. Lietuva kaip lyginat prieš kitas valstybes yra maža tačiau infrastruktūroje stengėmės neatsilikti. Naujiname plėtojama infrastruktūra siekiame naujovių , kad išliktume rinkoje ir galėtume kelti savo ekonomikos lygi. Plėtojame kiekvienos transporto rūšies infrastruktūra, kad sulauktume didelės paklausos ir žinome, kad mūsų susisiekimas būtu kuo patogesnis.

Transporto infrastruktūra pasaulyje yra labai pažengusi į prieki lyginat su ankstesniais amžiais, kuriais net negalėjome bendrauti ir susisiekti vieni su kitais. Visame pasaulyje yra gana daug infrastruktūros laimėjimų, kurie net yra suskirstyti į geriausia aštuonetuką: panamos kanalas, Pekino oro uosta, Etihad geležinkelių linija,  Haidarabado metro, LAPSSET projektas,  Londono geležinkelis Crossrail, NITC tiltas. Galime teigti, kad kiekvienas pasiekimas infrastruktūroje leidžia siekti tobulumo aukštumų, bei bendradarbiauti tarp įvairių valstybių.

  • Microsoft Word 260 KB
  • 2016 m.
  • 17 puslapių (3400 žodžiai)
  • Kolegija
  • Donata
  • Transporto infrastruktūra referatas
    10 - 2 balsai (-ų)
Transporto infrastruktūra referatas. (2014 m. Kovo 21 d.). https://www.mokslobaze.lt/transporto-infrastruktura-referatas.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 22 d. 11:43
×