Transporto infrastruktūra


Užduotis 3a. Krovos vieneto parametrų skaičiavimai. Krovos įrangos samprata ir paskirtis, apibūdinantys rodikliai ir klasifikacija. Krovos įrangą apibūdinantys rodikliai. Krovos įrangos klasifikacija. Krovimo įrangos parinkimas. Stelažinio saugojimo ypatumai/tikslingumas. Stelažų tipai ir jų taikymo galimybės. Krovinių saugojimo stelažuose skaičiavimai. Naudota literatūra.

Sandėliuojamas krovos vienetas – tai elementas, kuris susieja sandėlį su išorine aplinka (ypatingai su transporto priemonėmis), bei visas sandėliavimo sistemos struktūros dalis tarpusavyje. Atitinkamas prekių kiekis, sudėtas į transporto priemonės talpyklą ir gabenamas iš pradinio į paskirties punktą vadinamas kroviniu.

Krovos vienetą sudaro: krovinys, „krovinio nešėjas“, pagalbinės priemonės krovinio formavimui, apsaugos priemonės (įpakavimas).

Krovos vieneto paskirtis. Sandėlio krovos vienetas sąlygoja racionalų technologinio proceso, vykdomo sandėlyje, užtikrinimą. Jie yra pritaikyti gabenti įvairiomis transporto priemonėmis, kad vežamas krovinys būtų atitinkamų gabaritų.

Krovos vienetų suformavimas – tai vežamų vienetų išskyrimas į dalis arba sujungimas pagal kokį nors požymį. Siekiant užtikrinti ryšį tarp atskirų logistinės sistemos grandžių krovos vienetas yra formuojamas ant „krovinio nešėjo“. Paprastai jo funkciją atlieka įvairūs konteineriai arba padėklai. Stebima tendencija, kad kuo stambesnis krovos vienetas yra suformuojamas ir išlaikomas visoje logistinėje grandinėje, tuo mažiau krovos operacijų reikia atlikti su krovinio tona.

  • Logistika Namų darbas
  • Microsoft Word 49 KB
  • 2014 m.
  • 8 puslapiai (1404 žodžiai)
  • Universitetas
  • Karina
  • Transporto infrastruktūra
    10 - 2 balsai (-ų)
Transporto infrastruktūra. (2014 m. Vasario 24 d.). https://www.mokslobaze.lt/transporto-infrastruktura.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 21 d. 01:27
×