Transporto ir ekonominė analizė Indija, Tailandas, PAR


Transporto referatas.

Įvadas. Transportas ir logistika. Apie transporta. Logistika. Indija, jos ekonomika, transporto sistema. Indijos ekonomika. Indijos transporto sektorius. Pietų Afrikos Respublika, jos ekonomika, transporto sistema. (PAR) ekonomika. (PAR) transporto sektorius. Tailandas, jo ekonomika, transporto sistema.


Šiame referate nagrinėsiu trijų sparčiai besivystančių ir ekonomiškai labai perspektyvių valstybių ekonomiką, transporto sistemas, vyraujančias augimo, ar kritimo tendencijas. Įvertinęs visus už ir prieš, pateiksiu savo nuomonę ir argumentus, kaip įsivaizduoju šių valstybių ateitį pasaulinėje rinkoje. Nagrinėsiu, kokią įtaką ekonomikos augimui turi tos šalies transporto sistema. Taip pat pateiksiu bendras išvadas.

Transportoas yra be galo svarbi niša moderniame pasaulyje. Jis panaikina atstumo barjerą, paverčia pasaulį globaliu. Gerai išplėtota transport Sistema yra gyvybiškai svarbi stabiliam šalies ekonomikos augimui, nacionalinei ir tarptautinei žmonių integracijai.

Gerai išplėtota transport sistema padeda padidinti ekonomikos produktyvumą, transportas neatskiriamas nuo ekonominės tautos plėtros.

Transportas labia svarbi Indijos ekonomikos dalis. Nuo ekonomikos liberalizavimo 1990 taisiais metais infrastrukturos plėtra staigiai išaugo. Dabar Indijoje egzistuoja konkurencingos kelių, vandens, geležinkelų ir oro transport sistemos. Tčiau egzistuojanti zmonių nelygybe, BVP vis dar per mazas tokiam dideliam kiekiui žmonių lemia lėta transport infrastruktūros plėtrą.

Viešasis transportas Indijoje yra labiausiai naudojama transport rušis šalyje. Indijos viešasis transportas yra vienas iš labiausiai apkrautų visame pasaulyje. Indijos geležinkelių tinklas ketvirtas ilgiausias ir labiausiai perpildytas pasaulyje. 2012 Indijos viešuoju transport buvo pervešta 8224 milijonų keleivių ir 969 mijonų tonų krovinių.

Indijos automobilių parkas palyginti su didžiosiomis valstybėmis yra ganėtinai mažas, nacionaliniuose keliuose važinėja 10,3 milijono privačiu transport priemonių. Atrodytu gan nemažai, tačiau tik 10 procentų indijos šeimų turi nuosavą transport priemonę. Nepaisant to mirčių skaičius kelyje beveik didžiausias visame ir skaičiai vis auga. Indijos automobile industrija sparčiai auga, kismet šalis pagamina 4,6 milijonus transport priemonių ir tikimasi dar didesnio kilimo.

Nepaisant to, kad Indijos ekonomika sprčiai auga, kaikureis aspektais transport sektorius susiduria su problemomis. Pavyzdžiui pasenusi infrastruktūra, investiciju trūkumas I mažiau ekonomiškai aktyves teritorijas. Transporto infarastruktūros ir paslaugų paklausa kismet auga apie 10 procentų, tačiau pelėtra nebespėja paskui augančią paklausą. Pagal tarptautinį investicijų banką The Goldman Sachs Group Indijai prireiktų 1,7 trijijonų Jungtinių valstijų dolerių infrastruktūros projektams per ateinantį dešimtmetį tam, kad padidinti ekonomikos augimą.

Pietų Afrikos Respublika, jos ekonomika, transporto sistema

Pietų Afrikos respublika turi modern ir gerai išplėtota transport infrastruktūros tinkle. Oro ir geležinkelių tinklai yra labiausiai išplėtoti visame afrikos kontinente, keliai taip pat tvarkyngi ir prižiūrimi. Šalies uostai plugdo krovinius į ir iš Europos, Amerikos, Azijos šalių, Australijos, šiaurinės Afrikos.

Vlastybė skiria daug dėmesio transport infrastruktūrai gerinti. Jų nuomone transportas yra raktas į šalies ekonominį augimą. Valstybė planuoja išleisti bilijonus geležinkelių, kelių ir laivybos infrastruktųrai plest ir taip gerinti šalies konkurencingumą globaliosiose rinkose.

Didieji laivybos keliai driekiasi palei Pietų afrikos teritoriją, todėl 95 procentai viso šalies eksporto yra eksportuojami jūru transport. Šalyje yra aštuoni komerciniai uostai, per kurios ir vyksta mainai su didžiosiomis pasaulio valstybėmis.

Didžiausi komerciniai uostai yra: Richards Bay, East London, Port Elizabeth, Port of Ngqura, Mossel Bay, Cape Town port.

Uostas Port of Ngqura buvo baigtas statyti 2006 metais, ir jis yra giliausias konteinerinis terminalas visoje Afrikoje. Šis uostas yra vienas iš svarbiausiu eksporto taškų. O Richard's Bay uostas yra didziausias anglių eksporto uostas pasaulyje. Bendras Pietų Afrikos respublikos kelių tinklas yra 747000 km ilgio. Tokio ilgo kelių tinkle neturi nei viena kita Afrikos valstybė.

Transporto Skyrius yra atsakingas už visa apimančią politiką, kelių tiesyba ir kokybės palaikymą yra atsakinga Pietų Afrikos Nacionalinė Kelių Agentūra (Sanral). Sanral yra atsakingas už šalies nacionalinių kelių tinklą, kurie dengia apytiksliai 16200 km.

 • Transportas Referatai
 • 2016 m.
 • Lietuvių
 • Andrejus
 • 16 puslapių (3700 žodžių)
 • Universitetas
 • Transporto referatai
 • Microsoft Word 54 KB
 • Transporto ir ekonominė analizė Indija, Tailandas, PAR
  10 - 4 balsai (-ų)
Transporto ir ekonominė analizė Indija, Tailandas, PAR. (2016 m. Kovo 11 d.). http://www.mokslobaze.lt/transporto-ir-ekonomine-analize-indija-tailandas-par.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 20 d. 05:48