Transporto korporacijos verslo planas


Užduotis. Paveikslų sąrašas. Lentelių sąrašas. Įvadas. Transporto įmonės veiklos aplinka. Šalies verslo aplinka ir transporto paslaugų analizuojamos srities rinkos analizė. Analizuojamos transporto šakos plėtros strategija ir tarptautinės įmonės veiklos plėtros galimybės. Transporto įmonės ir jos veiklos ekonominė analizė. Transporto įmonės esminiai duomenys, steigėjai, veikla ir tikslai. Įmonės organizacinė struktūra ir valdymo pobūdis. Įmonės turto, transporto priemonių parko (kitų darbo priemonių) analizė ir įvertinimas. Įmonės personalo dalyviai, jų veikla, darbo režimas, motyvacinė sistema. Įmonės teikiamų paslaugų apimtys, paslaugų kokybė ir konkurencingumas. Įmonės finansinės veiklos analizė, verslumo įvertinimas, bankroto rizika. Įmonės veiklos SSGG analizė ir jos problemų apibūdinimas. Transporto įmonės plėtros galimybės. Įmonės veiklos plėtros kryptys. Siūlomos konkrečios priemonės įmonės plėtrai. Siūlomų priemonių įdiegimo transportinis/logistinis, ekonominis, socialinis, ir aplinkosauginis pagrindimas. Įmonės plėtrai siūlomų priemonių įgyvendinimui reikalingos lėšos, investicijos ir finansavimo šaltiniai. Išvados. Literatūra ir informacijos šaltiniai. Pav 1 FedEx korporacijos struktūra. Pav 2 FedEx krovinių gabenimo kryptys. Pav 3 FedEx organizacinė struktūra. Pav 4 FedEx ir jos pagrindinių konkurenčių veiklos pelningumo pokyčiai. Pav 5 FedEx ir pagrindinių konkurenčių pajamos pagal geografinius regionus. Pav 6 Turto klasifikavimas. Pav 7 FedEx pajamų pasiskirstymas. Pav 8 FedEx pajamos, mlrd. , dolerių. Pav 9 FedEx grynasis pelnas mlrd. , dolerių. Pav 10 FedEx įsipareigojimai mlrd. , dolerių.


Duomenys - šiam transporto įmonės verslo analizės ir plėtros darbui parengti yra būtini duomenys apie

finansiniai rodikliai už 3 paskutinius veiklos finansinius metus.

Pasirinktos transporto/logistikos įmonės verslo analizės ir plėtros darbui parengti rekomenduojama laikytis vieningos darbo struktūros:

Verslo planas rašomas remiantis realiais įmonės duomenimis, metodiniais leidiniais, statistiniais duomenis.

Logistika ir transportavimas jungia žaliavas su perdirbėjais ir gamintojais, jungia tarpinius gamintojus į vieningas jungtis galutinės produkcijos pagaminimui, o tolesnėje grandinėje – pagamintą produkciją per didmeninės, vėliau mažmeninės prekybos ar paskirstymo tinklą – su galutiniais vartotojais. Todėl transportavimo efektyvumas ir jo kaštai yra svarbi sudedamoji viso gamybos ir paskirstymo proceso dalis. Vidutiniškai logistikos išlaidos sudaro apie 10–15% galutinio produkto kainos, todėl sektoriaus veiklos efektyvumas turi tiesioginę įtaką daugelio susijusių ekonominių veiklų pelningumui. Pastaruoju metu vis daugiau kompanijų, mažindamos veiklos sąnaudas, naudojasi specializuotų logistikos kompanijų teikiamomis transporto paslaugomis. Taigi, tiesioginiai transporto sprendimai darosi mažiau svarbūs verslui, nes šį vaidmenį perima specializuotos logistikos kompanijos.

FedEx yra reitinguojami tarp geriausių pasaulyje logistikos įmonių. Daugiau nei 325 000 FedEx komandos narių yra susikoncentravę į saugos, aukščiausius etikos ir profesinius standartus, bei vartotojų poreikius.

Tikslas - teikti aukščiausios kokybės logistikos, transportavimo ir klientų aptarnavimo paslaugas.

FedEx įmonėje dirba daugiau nei 325000 žmonių. Nėra tokio vieno asmens, kuris prisiima visą atsakomybę. Yra 5 pagrindiniai asmenys, kurie įmonės valdymui turi didžiausią įtaką. Tai būtų įmonės direktorius, ir kiti 4 viceprezidentai, kurie atitinkamai yra vyriausiasis finansininkas, generalinė patarėja ir sekretorė, komunikacijų vadovas ir "FedEx" Informacinių paslaugų vadovas.

Visas turtas ir įranga neturi reikšmingos liekamosios vertės. Didžioji dalis orlaivių nusidevėjimo yra skaičiuojama taikant tiesinį metodą. FedEx periodiškai įvertina numatomus tarnavimo laikotarpius ir likvidacinės vertės, naudojamos įvertinti turtą ir įrangą.

2015m Gegužės mėnesį FedEx pakoregavo 23 orlaivių ir 57 varikliųtarnavimo laikotarpius. Šie pokyčiai neturės reikšmingos įtakos nusidėvėjimo sąnaudoms.

2013m Gegužę "FedEx Express" padarė sprendimą paspartinti 76 orlaivių ir kitų susijusių sistemų likvidavimą, kad galėtų atnaujintų pasaulinį tinklą.

2012m sutrumpino 54 orlaivių bei kitų susijusių sistemų tarnavimo laikus, kad pagreitintų jų likvidavimą, todėl 2013 metais nusidėvėjimo sąnaudos padidėjo 69mln. dolerių O 2014m patirtos papildomos 74mln dolerių nusidėvėjimo sąnaudos.

Nusidėvėjimo sąnaudos, išskyrus pelną ir nuostolį, gautą parduodant turtą ir įrangą, naudojamą operacijoms, buvo 2,6 mlrd dolerių 2015 metais, o 2014 - 2,3 mlrd.

Visos nusidevėjimo sąnaudos kiekvienais metais vis didėjo, bet tuo pačiu didėjo ir turtas. 2015 metais jos siekė net 21,989mlrd dolerių.

Visą įmonės personalą sudaro daugiau nei 325000 darbuotojų. Svarbiausi asmenys:

Frederickas W. Smitas yra FedEx pirmininkas, presidentas ir vadovas. Smitas yra atsakingas už strateginį organizavimą visoje FedEx korporacijoje įskaitant: FedEx Services, FedEx Express, FedEx Ground ir FedEx Freight.

Alanas B. Graf Jr. vykdomasis vice prezidentas ir vyriausiasis finansininkas. Jis atsakingas už visas korporacijos finansų funkcijas, įskaitant: finansinį planavimą, iždo, mokesčių, apskaitos ir kontrolės, vidaus audito, ryšių su investuotojais ir įmonių plėtros aspektus. Jis taip pat yra vienas iš penkių asmenų kurie priklauso vykdomoajam komitetetui, kuris planuoja ir vykdo korporacijos strateginius verslo planus.

Christina P. Richards vykdomoji vice prezidentė, generalinė patarėja ir skretorė. Atsakinga už tai, kad "FedEx korporacija pasaulinė veikla laikosi tarptautinės, federalinių, valstybės ir vietos valdžios reglamentų, ir yra atsakinga už korporacijos ir jos dukterinių įmonių tarptautinius ir šalies teisinius, saugumo ir vyriausybės reikalus.

  • Verslas Verslo planas
  • Microsoft Word 465 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 33 puslapiai (6720 žodžiai)
  • Universitetas
  • Agnė
  • Transporto korporacijos verslo planas
    10 - 9 balsai (-ų)
Transporto korporacijos verslo planas. (2016 m. Balandžio 21 d.). https://www.mokslobaze.lt/transporto-korporacijos-verslo-planas.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 21 d. 05:37
×