Transporto logistika. Strateginis planavimas


Logistikos reikšmė ūkio sistemoje. Transporto imones strateginis planas. Strateginis logistikos planavimas. Transporto logistika konspektas. Transporto strateginis planas. Planavimas logistikoje. Logistikos planavimas. Strateginis planavimas ir valdymas logistikoje. Įmonės logistinių procesų planavimas ir organizavimas. Krovinių srauto planavimas.

Įvadas. Strateginis planavimas. Logistikos procesų valdymas. Transportavimo sistemos reikšmė logistikos procesų valdyme. Išvados. Naudota literatūra:.

Optimalaus krovinių srauto organizavimas, transportavimas, sandėliavimas ir kitų materialinių ir nematerialinių operacijų valdymas yra svarbiausi logistikos klausimai. Logistika taip pat galima vadinti strategišką pirkimų valdymą. Pavyzdžiui, gamybinės įmonės veiklos rezultatai labiausiai priklauso nuo to kaip sėkmingai gebama organizuoti gamybos procesą. Norint prognozuoti ar įmonė dirbs pelningai, būtina atsižvelgti į tai kaip ji organizuoja šiuos procesus:

•žaliavų įsigijimas bei pristatymas gamybos įmonei;

•gamybos proceso optimizavimas;

•produkcijos, atitinkančios visus kokybės reikalavimus, pristatymas vartotojui.

•informacijos perdavimas, saugojimas ir apdorojimas.

„Logistika - tai veikla, suteikianti prekei ar paslaugai laiko ir vietos vertę. Logistinio požiūrio novatoriškumas pasireiškia informacijos, transporto, sandėlių ūkio, atsargų, komercinės veiklos ir daugelio kitų sistemų tarpusavio ryšio koordinavimu ir integracija į bendrąją sistemą. Be to, pageidaujamą rezultatą siekiama gauti mažiausiomis laiko, išteklių, finansų sąnaudomis ir kartu turint tikslą - kuo geriau aptarnauti vartotoją“. (Garalis A., 2003).

„Logistika – tai gėrybių srauto judėjimo organizavimas, planavimas ir kontrolė, šias gėrybes parūpinant, transportuojant, sandėliuojant ir paskirstant.“ Logistika yra efektyvaus (sąnaudų sumažinimo požiūriu) žaliavų, atsargų, medžiagų, nebaigtos produkcijos, gatavos produkcijos, paslaugų nuo šio srauto atsiradimo pradžios iki jo vartojimo vietos ir visa tai lydinčios informacijos proceso planavimas, valdymas ir kontrolė, siekiant pilniau patenkinti vartotojo poreikius (Counsil of Logistic Management, 2002).

  • Transportas Referatas
  • Microsoft Word 28 KB
  • 2012 m.
  • 11 puslapių (2018 žodžiai)
  • Transporto logistika. Strateginis planavimas
    10 - 1 balsai (-ų)
Transporto logistika. Strateginis planavimas. (2012 m. Birželio 08 d.). https://www.mokslobaze.lt/transporto-logistika-strateginis-planavimas.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 24 d. 18:13
×