Transporto logistika


Transporto logistika referatas. Transporto reikšmė logistikos sistemai. Transporto reiksme logistikoje. Transporto logistikos reiksme. Transporto darbo planavimas logistikos sistemoje. "transporto darbo planavimas". Diplominis darbas logistika. Transporto logistikos konspektai. Transportas ir logistika referatas. Transporto reiksme logistikai.

Prekių gabenimo reikšmė logistikos sistemai. Transporto sistema ir jos paslaugų apibūdinimas. Transporto grandinės ir jų logistika. Transporto grandinių jungtys ir jų logistika. Transporto darbo planavimas logistikos sistemoje. Logistika ir gabenimo valdymas.

Logistikos grandinės elementus jungia transporto grandinės: produktai perkeliami iš gamybos į vartojimo vietas. Šis perkėlimas produktui suteikia papildomą vertę – vietos naudingumą.

Produktai tam tikrą laiką yra sandėliuojami ir saugomi, kol jų prireiks vartotojui. Gabenimas prisideda prie laiko naudingumo kūrimo. Nuo gabenimo priklauso, kaip greitai ir patikimai produktai juda nuo vieno taško į kitą. Tai yra vežimo, arba gabenimo, trukmė.

Vežimas padidina produkto vertę, nes pristato jį klientui reikiamu laiku, reikiamą kiekį ir norimos kokybės. Taip vežimas prisideda prie reikiamo klientų aptarnavimo lygio kūrimo.

Gabenimo faktorius yra labai svarbus, kai sprendžiama, kokią produkciją gaminti, kur ją parduoti, iš kur atsivežti žaliavas.

Gabenimo sąnaudos sudaro didžiąją logistikos sąnaudų dalį ir todėl jos gali sudaryti gana didelę prekės kainos dalį, pvz. , smėlio ar žvyro didžiąjsiųsdama prekes įmonė gali pasirinkti jai tinkamiausią prekių gabenimo būdą. Prieš priimdama sprendimą vežti prekes, ji turėtų įvertgeležinkelių transportas. Geležinkelių transportas yra pigus. Kai kuriose šalyse jis yra pagrindinė krovinių vežimo priemonė. Pagrindinis geležinkelių transporto pranašumas – krovinius galima vežti ilgais nuotoliais ir dideliais kiekiais. Gabenimo kaina mažesnė nei vežant automobiliais.

Gabenimo geležinkeliais paslaugos nėra tokios lanksčios kaip automobilių. Geležinkeliu kroviniai vežami iš terminalo į terminalą. Traukiniai važiuoja pagal tam tikrą grafiką ir negali prisitaikyti prie siuntėjo reikalavimų. Šie trūkumai iš dalies kompensuojami naudojant kombinacijas, pvz. , vilkikas – vagonas arba konteineris – vagonas.

Geležinkelių transporte sparčiai taikomos naujos technologijos: kompiuterių programos padeda parinkti maršrutus ir grafikų sudarymo sistemas, vagonų sekimo ir kontrolės sistemas ir kt. Teikiama įvairių paslaugų, pvz. : vagonų nuoma, vagonų pardavimas, vienetiniai sąstatai (vieno siuntėjo prekės gabenamos viena kryptimi) ir kt.

Automobilių transportas. Automobilių transportas yra greitas ir patikimas. Gali būti naudojamas nuosavas arba nuomojamas iš transporto kompanijų arba tiesiog naudotis transporto kompanijų gabenimo paslaugomis. Efektyvus, kai reikia gabenti mažesnes siuntas. Siuntos skirstomos į.

Visiškai prikrauto sunkvežimio siuntas. Tai siuntos, kurių svoris lygus sunkvežimio keliamajai galiai.

Nevisiškai prikrauto sunkvežimio siuntas. Tai siuntos, kurių svoris yra mažesnis nei sunkvežimio keliamoji galia.

  • Microsoft Word 23 KB
  • 2011 m.
  • 9 puslapiai (2971 žodžiai)
  • Natalija
  • Transporto logistika
    9 - 1 balsai (-ų)
Transporto logistika. (2011 m. Kovo 07 d.). https://www.mokslobaze.lt/transporto-logistika.html Peržiūrėta 2021 m. Kovo 02 d. 03:22
×
39 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo