Transporto nuomos naujos aplikacijos kūrimas verslo planas


Verslo aprašymas. Įmonės tikslai. Paslaugos. Planuojamos naudojimosi taisyklės. Marketingo strategija. Konkurencingos rinkos analizė. Marketingo planas. Ssgg analizė. Kainodaros strategija. Finansinis planas. Įmonės kūrimo išlaidos. Tolimesnės veiklos išlaidos. Išvados.


Mūsų įmonės siūloma paslauga - trumpalaikė galimybė nuomoti ar išsinuomoti naujas/naudotas transporto priemones ir jų priedus. Pagrindinė veiklos priemonė - mobilioji aplikacija, bei internetinis puslapis, skirtas nuomininkams ir nuomotojams.

2016-10-01 įmonė buvo užregistruota registrų centre, o pradeda savo veiklą 2017-01-01. Įmonė planuojama nedidelė, tačiau nemažo kapitalo, be to įmonei pelningai veikiant, ateityje numatoma jos veiklos plėtra.

Įmonėje dirbs 4 darbuotojai: direktorius, vadybininkas, buhalteris, marketingo specialistas. Šios įmonės akcininkai už įmonės prievoles atsako tik investuotu kapitalu, tai yra ta suma, kuri sumokėta už akcijas. Įmonė turi Juridinio Asmens teises. Pagrindinis šaltinis reglamentuojantis UAB įmonės veiklą yra Lietuvos Respublikos Įmonių Įstatymas. Visas įmonės įstatinis kapitalas bus 50 000 eurų, kuris formuojamas iš akcininkų lėšų ir paskolos iš banko.

Misija – užtikrinti klientams patogias sąlygas nuomojantis bei nuomojant transporto priemones, bei jų priedus.

Mūsų vizija – praplėsti veiklą ne tik nuomos, bet ir pardavimų sferoje, tobulinti nuomos sistemą, daryti ją patrauklesne, bei prieinamesne klientams.

Vertybės – būti patikimu bei atsakingu partneriu, atsižvelgti į klientų poreikius, bei lūkesčius.

Tikslas – paversti mūsų viziją realia, įgauti klientų pasitikėjimą, bei užsitikrinti lojalumą. Ieškotis patikimų partnerių ilgalaikiui bendradarbiavimui, kurie padės užtikrinti tolimesnę mūsų įmonės veiklą, bei plėtrą.

Mūsų vieni pagrindinių įmonės klientų yra žmonės, kurie turi galimybę nuomoti savo nuosavas transporto priemones arba jų priedus. Trumpai tariant, ne tik lengvuosius ar sunkiuosius automobilius, bet ir: motorines transporto priemones, vandens transportą, specializuotą techniką (pvz: kombainai, kranai, ekskavatoriai ir kita.) arba automobilių priedus (pvz: priekabos, autovežiai). Taip pat asmenys, norintys išsinuomoti minėtą autotechniką ar transporto priemonę.

  • Microsoft Word 78 KB
  • 2017 m.
  • Lietuvių
  • 9 puslapiai (1463 žodžiai)
  • Universitetas
  • Monika
  • Transporto nuomos naujos aplikacijos kūrimas verslo planas
    10 - 2 balsai (-ų)
Transporto nuomos naujos aplikacijos kūrimas verslo planas . (2017 m. Gruodžio 29 d.). https://www.mokslobaze.lt/transporto-nuomos-naujos-aplikacijos-kurimas-verslo-planas.html Peržiūrėta 2019 m. Birželio 26 d. 21:23
×
Užduokite klausimą bet kuria mokslo tema