Transporto organizavimas logistikoje


Transporto logistika referatas. Vamzdynu transportas. Vamzdynu transportas lietuvoje. Vamzdynu transporto terminalai ivadas. Vamzdynai referatas. Referatai krovinio gabenimas laivu. Vidaus transporto organizavimas. Transportavimui reikalingi dokumentai. Vamzdyno transporto skaidrės. Vertinimo kriterijus(teisiniai, kaštų, našumo kriterijai ir infrastruktūra).

įvadas. Transporto sistemos. Išorės transporto sistema. Automobilių transportas. Geležinkelio transportas. Vandens transportas. Vidaus vandenų transportas. Upių transportas. Jūrų transportas. Krovinių gabenimo laivų tipai. Oro transportas. Kombinuotasis transportas. Vamzdynų transportas. Vidaus transporto sistema. Uždaviniai ir tikslai. Gabenimo priemonių rūšys. Krovinių transportavimui reikalingi dokumentai. Išvados. Priedai. Literatūros sąrašas.

Mes nusprendėme panagrinėti temą transporto organizavimas logistikoje . Šį darbą atlikome tryse. Kiekvienos indėlis į darbą lygiavertis. Visos ieškojom medžiagos, suvedinėjom, parengėm pagal metodinius nurodymus, pateikėme visų bendrai apspręstas išvadas, todėl mūsų manymu ir objektyviausias įvertinimas už referato rengimą – vienodas balas.

Logistika yra pagrindinis tiekimo grandinės valdymo elementas ir yra fokusuota į judėjimo ir sandėliavimo veiklą, dėl kurios produktai ir informacija keliauja tiekimo grandine pas vartotojus.

Logistikos proceso esmė – produkto keliavimas tiekimo grandine kartu su savalaike informacija, valdančia šį procesą.

Pagrindinis strateginis Lietuvos transporto sistemos tikslas - integruoti į baltijos jūros regiono ir europos transporto tinklą bei transporto paslaugų rinką.

Dvišalėmis ir daugiašalėmis sutartimis su užsienio valstybėmis gana sėkmingai derinami Lietuvos ir užsienio vežėjų veiksmai tarptautinėje transporto paslaugų rinkoje.

Transporto koridoriai, kertantys Lietuvos teritoriją, be pakitimų išlieka prioritetiniai visos europos lygiu. Kadangi šie koridoriai apima platesnes nei transporto magistralinės linijos geografines sritis, į juos įtraukiamas ir jūrų transportas. Tokiu būdu klostosi palankios sąlygos jūrų linijoms plėtoti multimodalinį tranzitinį eismą tarp klaipėdos ir kitų europos uostų.

Taigi pagrindinių Lietuvos transporto kelių pripažinimas vienais iš prioritetinių vidurio europos transporto tinklų, integruojant juos į vakarų europos transporto sistemą, sudaro palankias sąlygas tarptautiniam bendradarbiavimui, Lietuvai labai svarbu išlaikyti ir plėtoti savo, kaip tranzito šalies, pozicijas. Todėl šalies transporto infrastruktūros objektai turi deramai atspindėti bendrą europos transporto sistemos plėtrą.

Lietuvos transporto sistemą sudaro šios transporto šakos: gelcžinkelio, kelių, jūrų, vidaus vandenų, oro, miestų elektvienas iš pagrindinių logistikos uždavinių yra žaliavų, medžiagų, pus­gaminių ir pagamintos produkcijos bei prekių perkėlimas (gabenimas) erdvės ir laiko požiūriu iš vienos vietos į kitą. Šiam tikslui yra pasiteišorės transporto paskirtis - krovinių gabenimas nuo tiekėjo iki įmo­nės ir iš įmonės iki klientų (rinkos). Parenkant vienokią arba kitokią gabeni­mo sistemą, yra būtina atsižvelgti į vertinimo kriterijus(teisiniai, kaštų, našumo kriterijai tai labiausiai paplitęs transportas ir ekonomiškiausias gabenant krovinius artimais ir vidutiniais atstumais.

  • Microsoft Word 53 KB
  • 2012 m.
  • 37 puslapiai (7662 žodžiai)
  • Universitetas
  • Transporto organizavimas logistikoje
    10 - 1 balsai (-ų)
Peržiūrėti darbą
Transporto organizavimas logistikoje. (2011 m. Birželio 22 d.). https://www.mokslobaze.lt/transporto-organizavimas-logistikoje.html Peržiūrėta 2021 m. Balandžio 23 d. 04:25
×
40 mokytojų prisijungę laukia tavo klausimo