Transporto paslaugų įmonės kūrimas


Kaip ikurti transporto imone. Kaip ikurti ekspedicine imone. Logistiniu paslaugu imones kurimas. Ko reikia norint ikurt transporto firma. Transporto įmonės kūrimas. Transporto ekspedijavimo imones kurimas. Ekspedijavimo imones steigimas. Ekspedicinės įmonės organizacinė struktūra. Darbo pasidalijimas keleiviu pervezime. Išplėtotas transportas - bet kurios šalies pažangos garantas, ekonomikos lygio veidrodi.

Transporto paslaugų įmonės kūrimas. Įvadas. Informacinių šaltinių apžvalga. Transporto samprata. Transporto svarba. Licencija. Licencijos rūšys. Reikalavimai licencijai gauti. Transporto teisinis reguliavimas. Transporto teisinis reguliavimas lietuvoje. Transporto teisinis reguliavimas europoje. Transporto įmonės veiklos rizikos. Transporto įmonės rizikos rūšių klasifikavimas. Įmonės nuosavybės formos. Transporto paslaugų įmonių klasifikacija. Tarptautinių pervežimų įmonė. Keleivių pervežimo įmonė. Ekspedijavimo įmonė. Kokybės kontrolė. Darbo metodai ir priemonės. Įmonės x kūrimo procesai. Įmonės x organizacinė struktūra. Dokumentai. Darbo rezultatai ir jų aptarimas. Išvados. Literatūros sąrašas. Priedai.

Ši tema šiai dienai aktuali tuo, kad transportas yra svarbi paslaugų sferos šaka. Ji formuoja bei parodo gyvenimo būdą, kultūrą taip pat turi įtakos ekonomikos pažangai. Be transporto nebūtų geografinio darbo pasidalijimo, teritorinės gamybos kooperacijos. Išplėtotas transportas- bet kurios šalies pažangos garantas, ekonomikos lygio veidrodis.

Specialistai teigia, kad kuriant logistikos centrus, transporto įmones turi aktyviai dalyvauti ne tik privatus kapitalas, bet ir valstybė. Taip paprasčiau pritraukiamos ES lėšos. Be to, nesukūrus stambių centrų ar įvairių transporto įmonių smuktų Lietuvos kaip tranzitinės valstybės įvaizdis, bei transporto plėtros tendencijos. Bet ar tokias įmones lengva įkurti? Norint įkurti transporto paslaugų įmone reikia turėti licencijas, išmanyti transporto veiklos teisinį reikalavimą ne tik Lietuvoje bet ir užsienį.

  • Microsoft Word 358 KB
  • 2013 m.
  • 39 puslapiai (7281 žodžiai)
  • Kolegija
  • Evelyna
  • Transporto paslaugų įmonės kūrimas
    9 - 1 balsai (-ų)
Transporto paslaugų įmonės kūrimas. (2013 m. Birželio 10 d.). https://www.mokslobaze.lt/transporto-paslaugu-imones-kurimas.html Peržiūrėta 2020 m. Sausio 28 d. 05:28
×