Transporto politika konspektas


Transportas, jo veikla, transportų sistema, jos elementai ir ją įtakojantys faktoriai. Transporto politikos esmė, jos objektas, tikslai, uždaviniai, įgyvendinimo priemonės. Transporto politika planavimas bei jo ypatumai, strateginio planavimo esminiai bruožai. Lietuvos transporto sistemos valstybinis valdymas, jo esmė ir veiklos sritys. Lietuvos valstybinės institucijos betarpiškai vykdančios transporto sistemos valstybinį valdymą ir jų pagrindinės funkcijos. (veiklaĮvardinti ir paaiškinti Lietuvos transporto sistemos ilgalaikėje strategijoje iškeltus tikslus ir uždavinius. Kokie numatyti Lietuvos transporto ilgalaikėje strategijoje infrastruktūros plėtros prioritetai pagal atskiras transporto rūšis.

Geležinkeliai. modernizuojamos transeuropin_s reikšm_s geležinkelio linijos, didinamas ju pralaidumas, modernizuojamos signalizacijos ir telekomunikaciju sistemos bei idiegiamos ir atnaujinamos infrastrukturos diagnostikos bei ekstremaliu ir kriziniu situaciju geležinkelyje valdymo sistemos. igyvendinamas geležinkelio linijos „Rail Baltica“ projektas.

Vandens transportas. Siekiant didinti Klaip_dos juru uosto pralaiduma modernizuojama prekiu ir keleiviu aptarnavimo infrastruktura. Didinami uosto gyliai, rekonstruojamos ir statomos krantin_s, gerinama uosto saveika su geležinkelio ir keliu transportu.

Oro transportas. tobulinama oro uostu ir oro eismo valdymo paslaugu teikimo infrastruktura, modernizuojami keleiviu terminalai, pl_tojama teikiamu paslaugu sistema, diegiamos naujos skrydžiu saugos ir aviacijos saugumo priemon_s, kuriama keleiviu tranzito infrastruktura.

  • Microsoft Word 16 KB
  • 2014 m.
  • 4 puslapiai (1012 žodžiai)
  • Mantė
  • Transporto politika konspektas
    10 - 3 balsai (-ų)
Transporto politika konspektas. (2014 m. Gruodžio 09 d.). https://www.mokslobaze.lt/transporto-politika-konspektas.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 25 d. 15:43
×