Transporto priemonės praktikos ataskaita


Įvadas. Apie įmonę. Servisų darbo laikas ir kontaktiniai telefonai. Įmonės partneriai. Valdymo chema ir struktūra. Darbų saugos instrukcijos. Potencialiai pavojingi įrenginiai. Mano pirmieji įspūdžiai apie įmonę. Automobilių agregatų ir mazgų ardymo ir surinkimo darbų tarpusavio ryšiai. Mano veikla įmonėje. Darbo įmonėje organizavimas ir metodai. Dalyvavimas įmonės veikloje. Bendravimas su kolektyvu. Pastabos apie praktikos bazę. Brėžiniai. Transporto priemonės bendro vaisdo brėžinys. Pasirinkto krovinio išdėstymo ant pasirinktos transporto priemonės chema. Tvirtinimo elementų sirinkimo brėžinys.

Praktika atlikau automobilių remonto įmonėje UAB ,,Prie Vieduko“. Man buvo pasiūlytos pagalbinio darbininko pareigos nesudarant darbo sutarties. Buvo sudaryta tiktai, praktikos atlikimo sutartis. Praktikos laikotarpiu įmonė paskyrė savo praktikos vadovą.

Pirmą kartą apsilankęs autoservise ,,Prie viaduko“ jaučiausi gerai, nes praktikos turėjau iš savarankiškų darbų.Vasara prie automobilio tekdavo padirbėti savo garaže, tai jau kažka išmaniau, nebuvau visiškai „žalias“. Todėl iškart davė sukinėti varžtus ir t.t. Tokiu būdu išmokau pats mąstyti kaip ką padaryti, pvz.: kaip nuimti tam tikrą detalę.

Kol atlikinėjau praktiką, nuveikiau ištikrųjų labai daug. Truputį turėjau patirties, tai galėjau daryti įvairius smulkius darbus, pvz.: tepalų ir filtrų keitimas, stabdžių kaladėlių keitimas, starterio ar generatoriaus keitimas, ratų montavimas, stabilizatoriaus traukių keitimas, granatos gumos keitimas, amortizatorių keitimas ir t.t. Iš tikrųjų jaučiu, kad galėčiau atlikti ir daugiau visokių važiuoklės remonto ir automobilio priežiūros darbų. Tik reikia pasiryžti, nes iš pirmo žvilgsnio atrodo sudėnitgas darbas, bet kai jo ėmiesi ir padarai, tik reikia panaudoti ir smegenis.

  • Microsoft Word 1283 KB
  • 2015 m.
  • 15 puslapių (1793 žodžiai)
  • Kolegija
  • Gediminas
  • Transporto priemonės praktikos ataskaita
    10 - 8 balsai (-ų)
Transporto priemonės praktikos ataskaita. (2015 m. Kovo 01 d.). https://www.mokslobaze.lt/transporto-priemones-praktikos-ataskaita.html Peržiūrėta 2020 m. Liepos 13 d. 09:03
×
126 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo