Transporto priemonių darbo grafikų sudarymas ir vairuotojų išleidimas į reisą


Reikia vairuotojo transkela. Vairuotoju darbo grafikas.

Krovinių vežimo logistika. Praktinis darbas. Transporto priemonių darbo grafikų sudarymas. Ir vairuotojų išleidimas į reisą.

Kiekvienais Transporto logistikos studijų metais išmokstu naujų ir įdomių dalykų, informacija ne tik, kad yra išgirstama, įsimenama ir naudojama kituose mokomuosiuose studijų dalykuose, bet svarbiausia ją galima pritaikyti praktikoje. Krovinių vežimo logistikos paskaitų dėka turiu galimybę daugiau įgyti žinių krovinių vežimo srityje. Naudodamasi paskaitų metu gautomis žiniomis bei turima literatūra pasirinkau rašyti praktinį darbą apie transporto priemonių išleidimo į liniją ir vairuotojų darbo grafikų sudarymą. Temos aktualumas yra svarbus, juk efektyvi Europos ūkinė-komercinė ir gamybinė veikla neįsivaizduojama be transporto, o transportas neatsiejamas nuo įvairių vežimų organizavimų.

Vairuotojas, vienas pagrindinių kokybiško ir efektyvaus darbo elementas. Vairuotojas turi atsakingai veikti ne tik perveždamas krovinius, bet ir juos priimdamas ir priduodamas. Jis yra atsakingas už krovinio ir transporto priemonės saugumą. Vairuojant ne tik miestuose reikia būti ypač atidiems. Atsižvelgiant į tai, turi būti reglamentuotas ne tik vairuotojo darbas, bet ir privalomas poilsis.

Tiesa, dėl darbo skirtingos specifikos, vairuotojams ne visada pavyksta tiksliai suskaičiuoti darbo valandas, todėl dažnai darbo laikas tiesiog susumuojamas. Dėl darbo laiko sumavimo, darbdavys turi sutarti arba su profsąjungomis (jeigu tokios yra), arba su pačiu vairuotoju. Tai turi būti užfiksuota ir darbo sutartyje.

Norint atlikti praktinį darbą apie transporto priemonių išleidimo į liniją ir vairuotojų darbo grafikų sudarymą, kad būtų įdomiau pasirinkau konkrečią įmonę - UAB „Transkela“ įsikūrusią Šilutės pl. 83B Klaipėdoje. UAB „Transkela“ yra aktyviai besivystanti transporto ir logistikos įmonė, teikianti platų paslaugų asortimentą. Įmonė - jauna kompanija, kurioje dirba kvalifikuoti ir patyrę logistikos srities specialistai, spėję įgyti klientų pasitikėjimą ir užsirekomendavo kaip kokybiškų paslaugų tiekėjas, kas leidžia sėkmingai konkuruoti su didžiausiomis krovinių gabenimo bendrovėmis. UAB „Transkela“ yra platus krovinių gabenimo ir logistikos paslaugų spektras, profesionalūs bei draugiški darbuotojai ir netgi lanksti įkainių sistema.

UAB „Transkela“ kiekviename automobilyje yra tachografas – registruojanti įranga, kuri automatiškai arba pusiau automatiškai registruoja išsamią informaciją apie transporto priemonės judėjimą ir jos vairuotojų darbo etapus. Visa informacija apie transporto priemonės judėjimą ir jos vairuotojų darbo etapus yra fiksuojama registracijos lapuose, kurie kelionės metu įdedami į tachografą. Vadovaujantis AETR konvencija, vairuotojas neišvengiamai turi paisyti visų nustatytų darbo ir poilsio laikotarpio reikalavimų.

  • Microsoft Word 5581 KB
  • 2015 m.
  • 13 puslapių (2239 žodžiai)
  • Kolegija
  • Arnoldas
  • Transporto priemonių darbo grafikų sudarymas ir vairuotojų išleidimas į reisą
    10 - 3 balsai (-ų)
Peržiūrėti darbą
Transporto priemonių darbo grafikų sudarymas ir vairuotojų išleidimas į reisą. (2015 m. Balandžio 29 d.). https://www.mokslobaze.lt/transporto-priemoniu-darbo-grafiku-sudarymas-ir-vairuotoju-isleidimas-i-reisa.html Peržiūrėta 2021 m. Gegužės 15 d. 13:34
×
41 mokytojas prisijungę laukia tavo klausimo