Transporto priemonių praktikos ataskaita: Sausumos transporto priemonės


Įvadas. UAB „Busturas“ transporto priemonės. Všį „Greitoji medicinos pagalba“ transporto priemonės. UAB „Tiekimo bazė“ transporto priemonės. UAB „Volvo Lietuva“ transporto priemonės. UAB „Truck master“ transporto priemonės. UAB „Manukas“ transporto priemonės. UAB „Refta“ transporto priemonės. UAB „Transdovis“ transporto priemonės. Išvados.


Žmonės savo gyvenimo neįsivaizduoja be transporto priemonių. Autobusais, lengvaisiais automobiliais, traukiniais, bei kitomis transporto priemonėmis šiais laikais galima gabenti įvairiausius krovinius, taip pat yra vykdomi ir keleivių vežimai iš vienos vietos į kitą. Kadangi, mūsų praktikos tikslas buvo susipažinti su krovinių gabenimu sausumos transportu, vykome į įvairias įmones. Tokias kaip: : UAB „Busturas“, VŠĮ „Šiaulių Greitoji Medicinos Pagalba“, UAB „Volvo Lietuva“, UAB „Tiekimo Bazė“, UAB „Truck Master“, UAB ,,Manukas“, UAB ,,Refta “, UAB ,,Transdovis“, kuriose gilinome žinias apie sausumos transportą ir jo rūšis.

Pirmąją ekskursiją Šiaulių valstybinės kolegijos lektorius Vytautas Umaras suplanavo į UAB „Busturas‘‘. Ekskursijos metu buvome supažindinti su įmonės ekspoatacijos skyriaus viršininku Linu Radžiu, kuris aprodė įmonės teritoriją ir papasakojo apie įmonės veiklą.

Šie automobiliai yra skirstomi į 3 grupes: A, B, C.

Automobilyje yra viso 4 sėdimos vietos. Įranga yra kompaktiškai sudėta, kad kuo daugiau vietos liktų nukentėjusiam žmogui vežti. Iš iškvietimo grįžę automobiliai yra pajungti prie specialių įkroviklių, kurie turi įkrauti visą reikiamą elektros įrangą esančią automobilyje, taip pat ir akumuliatorių baterijas. Aikštelėje automobiliai stovi po stogeliu, kad būtų apsaugoti nuo gamtos kritulių.

Šiaulių tiekimo bazės mechanikas- Gražvydas Žukaitis. Jis pasakojo mums kokie sunkvežimiai yra šioje bendrovėje. Dominuoja: Volvo, DAF ir Mercedes- Benz vilkikai. Viso įmonė turi 38 vilkikus.

UAB „Transdovis“ bendrovė įkurta 1991 metais. Tai bendra Lietuvos – Vokietijos įmonė, skirianti itin daug dėmesio geroms darbo sąlygoms palaikyti.

UAB „Transdovis“ autoparke yra šaldytuvų ir tentinių puspriekabių. Dalis tentinių puspriekabių yra specializuotos metalui vežti.

2. Susipažinta su transporto įmonių veikla. Pagilintos žinios apie transporto priemones, skirtas gabenti kroviniams, taip pat sužinota kokiais įrenginiais yra pakraunamas ir iškraunamas krovinys, taip pat sužinojome, kokie yra krovinio tvirtinimo elementai.

  • Microsoft Word 3876 KB
  • 2018 m.
  • Lietuvių
  • 38 puslapiai (2094 žodžiai)
  • Kolegija
  • Viktorija
  • Transporto priemonių praktikos ataskaita: Sausumos transporto priemonės
    10 - 3 balsai (-ų)
Transporto priemonių praktikos ataskaita: Sausumos transporto priemonės . (2018 m. Balandžio 18 d.). https://www.mokslobaze.lt/transporto-priemoniu-praktikos-ataskaita-sausumos-transporto-priemones.html Peržiūrėta 2020 m. Liepos 13 d. 08:45
×
126 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo