Transporto priemonių remonto ir gamybos technologijos Namų darbas 18 variantas


Transporto priemonių gamybos ir remonto technologijos. Namų darbas Nr. Transporto priemonių vidaus degimo variklių remontas. Lengvojo automobilio Mitsubishi Galant vidaus degimo variklio demontavimo ir montavimo technologijos aprašas. Demontavimo eiliškumas. Atskirų elementų montavimas. Paskirstymo diržo demontavimas. Vairo stiprintuvo skysčio pompos demontavimas. Variklio demontavimas. Variklio montavimas. Transporto priemonių vidaus degimo variklių pagalbinių sistemų remontas. Variklio alyvos tikrinimas. Įspėjimas ! Įkišdami matuoklį atgal būkite atsargūs ir jo nesulankstykite. Alyvos keitimas. Įspėjimas ! Neužverškite karterio varžto per stipriai. Alyvos filtro keitimas. Įspėjimas ! Būkite atsargūs dirbdami prie karšto variklio ir karštos alyvos. Transporto priemonių važiuoklės ir stabdymo sistemos remontas. Priekinės važiuoklės amortizatorių keitimas. Pastaba. Laikykite amortizatorių ranka tam , kad jis nenukristų ant žemės. Įspėjimas ! Neužlenkite ir neužsukite stabdžių žarnelės ar ABS laido juos montuodami. Galinės važiuoklės amortizatorių keitimas. Įspėjimas ! Niekada pakartotinai nenaudokite viršutinės amortizatoriaus veržlės. Transporto priemonių pavaros ir vairavimo mechanizmo remontas. Po to , kai pavarų dėžė buvo įmontuota , patikrinkite , ar teisingai sujungti elektros kabeliai. Literatūros sąrašas.


Mitsubishi Galant 2,4 l darbinio tūrio variklio demontavimo ir montavimo technologija. Atliktini darbai prieš ir po montavimo, demontavimo eiliškumas ir atskirų agreratų montavimas.

Įkiškite šešiakampį raktą ar dar ką nors panašaus į skyles, kad jos laikytųsi nejudėdamos ir tada pašalinkite diržą.

Tam, kad galėtumėte diržą naudoti toliau, su kreida pažymėkite, kuria kryptimi sukasi diržas.

Įterpkite medžio atraižą tarp karterio ir variklio, kad visas variklio svoris netektų vien tik ant priekinės fiksavimo gembės.

Atlaisvinkite variklio priekinės dalies fiksavimo veržles ir varžtus ir nuimkite variklį nuo fiksavimo vietų.

Įsitikinę, jog visi laidai, žarnos bei kabeliai atjungti nuo variklio, su grandinėmis lėtai kelkite variklį aukštyn.

Dėdami variklį būkite atsargūs su laidais, žarnomis.

Pastatykite domkratą ties karteriu ir tarp variklio bei karterio įdėkite medžio atraižą, kol reguliuojate variklio padėtį, uždėkite jį ant tvirtinimo gembių.

Naudokite tuos pačius įrankius kaip ir demontuodami variklį.

Jei alyvos lygis nukrito link apatinės žymės, papildykite alyvos kol ji pasieks viršutinę matuoklio ribą.

Įspėjimas! Įkišdami matuoklį atgal būkite atsargūs ir jo nesulankstykite.

  • Technologijos Namų darbas
  • Microsoft Word 1383 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 14 puslapių (1040 žodžiai)
  • Gytis
  • Transporto priemonių remonto ir gamybos technologijos Namų darbas 18 variantas
    10 - 8 balsai (-ų)
Transporto priemonių remonto ir gamybos technologijos Namų darbas 18 variantas. (2016 m. Gegužės 08 d.). https://www.mokslobaze.lt/transporto-priemoniu-remonto-ir-gamybos-technologijos-namu-darbas-18-variantas.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 18 d. 02:03
×