Transporto priemonių vidaus degimo variklių remontavimas


Namų darbas Transporto priemonių vidaus degimo variklių remontas. Namų darbas Transporto priemonių vidaus degimo variklių pagalbinių sistemų remontas. Namų darbas Transporto priemonių važiuoklės ir stabdymo sistemos remontas. Namų darbas Transporto priemonių pavaros ir vairavimo mechanizmo remontas.


1 namų darbas: Transporto priemonių vidaus degimo variklių remontas7. Aprašyti vidaus degimo variklio stūmoklių remonto technologiją

9. Transporto priemonės tipas: lengvasis automobilis Subaru Forester (2007 m.)

1) Cilindro angos dydis yra užspaudžiamas užblokuoti priekinį viršutinį paviršių.

• Matavimas turi būti atliekamas esant temperatūrai 20 ° C (68 ° F).

• Standartinio dydžio stūmokliai skirstomi į dvi dalis „A“ ir „B“. Šios rūšys turėtų būti naudojamos

(1) Jei kuri nors iš išmatuotos vertės neatitinka standartinių, išgręžkite jį, kad galėtumėte naudoti remontinį stūmoklį.

• Kai bet kuris iš cilindrų turi iš naujo pergręžtas, visi kiti cilindrai turi būti nuobodu tuo pačiu metu, ir pakeiskite pernelyg didesniais stūmokliais.

• Nenaudokite tik vieno cilindro gręžimo. Be to, nepakeiskite remontinį stūmoklį tik vienam cilindrui.

(2) Jei cilindro vidinis skersmuo viršija ribas po gręžimo ir šlifavimo, pakeiskite cilindro bloką

Iškart po gręžimo cilindro skersmuo dėl temperatūros gali skirtis nuo realaus skersmens. Taigi, matuodami cilindrą, atkreipkite dėmesį į tai.

1) Patikrinkite, ar nepažeisti stūmokliai ir stūmoklio kaiščiai, įtrūkimai ir susidėvėjimas bei stūmoklio žiedo grioveliai.

2) Išmatuokite stūmoklio ir cilindro tarpą kiekviename cilindre, jei bet koks atstumas viršija ribinę vertę, pakeiskite stūmoklį arba išgręžkite cilindrą, kad būtų galima naudoti didesnį stūmoklį.

3) Įsitikinkite, kad stūmoklio kaištis gali būti įdėtas į stūmoklio kaiščio angą pirštais 20 ° C (68 ° F) temperatūroje.

4) Patikrinkite užsukimo žiedo montavimo griovelį (A) stūmoklyje. Jei reikia, išimkite suktuvą ir patikrinkite ar griovelio kaištis gali lengvai judėti.

5) Patikrinkite, ar stūmoklio kaiščio žiedas nėra iškraipytas, nėra įtrūkimų ir ar nesusidėvėjęs.

1) Jei stūmoklio žiedas yra pažeistas ar nusidėvėjęs, arba jei jo įtempimas yra nepakankamas arba kai stūmoklis pakeičiamas, pakeiskite stūmoklio žiedą nauja dalimi tokio pat dydžio kaip stūmoklis.

3) Lygiai padėkite stūmoklio žiedą ir alyvos žiedą į cilindrą, ir išmatuokite stūmoklio žiedo tarpą storio matuokliu.

2 namų darbas: Transporto priemonių vidaus degimo variklių pagalbinių sistemų remontas7. Aprašyti vidaus degimo variklio žemo slėgio degalų tiekimo sistemos tikrinimo ir priežiūros technologiją

  • Microsoft Word 519 KB
  • 2020 m.
  • Lietuvių
  • 10 puslapių (1931 žodžiai)
  • Universitetas
  • Matas
  • Transporto priemonių vidaus degimo variklių remontavimas
    10 - 1 balsai (-ų)
Transporto priemonių vidaus degimo variklių remontavimas. (2020 m. Kovo 08 d.). https://www.mokslobaze.lt/transporto-priemoniu-vidaus-degimo-varikliu-remontavimas.html Peržiūrėta 2020 m. Balandžio 06 d. 00:39
×
24 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo