Transporto reikšmė logistikos procese


Logistikos samprata ir esmė. Transporto reikšmė logistikos sistemai. Transporto rūšies parinkimas. Daiktavardis Vns. Įn. Gyvenimo aprašymas cv asmeninė informacija vardas , pavardė. Gimimo data. Telefono numeris. El. Paštas. Asmeninė veikla. Asmeniniai gebėjimai ir kompetencijos. Organizaciniai gebėjimai ir kompetencijos. Vairuotojo pažymėjimas. Darbo kompiuterio gebėjimai Ir kompetencijos. Darbo patirtis. Kreipimasis į administraciją. Kšyštof šocik. Motyvacijos laiškas. Gerb. Direktoriau , . Gl23d grupės studentas kšyštof šocik. Prašymas dėl priėmimo į darbą.


Susipažinti su daugiausia mūsų gyvenime naudojamais dokumentais, taisyklingais dokumentų pildymo taisyklėmis ir gebėti pasirinkti tinkamą dokumento formą.

Pagilinti savo kalbos kultūros žinias iš studijuojamos srities pusės.

Pasaulinė rinkų globalizacija ir sparčiai auganti organizacijų tarpusavio priklausomybė turi didžiausią įtaką konkurencijos masto didėjimui. Paskutiniai dešimtmečiai yra apibūdinami kaip epocha be dėsningumų, kurioje vyksta arši konkurencinė kova, netikrumų aibė verčia organizacijas ieškoti savų išlikimo ir adaptacijos priemonių. Pastebėta, kad pastaraisiais metais ypač didelis dėmesys skiriamas logistikai, nes ji įvairiapusiška mokslo šaka, kuri apima transporto, sandėliavimo, paskirstymo atsargų, personalo valdymo, klientų aptarnavimo ir daugelį kitų sričių. Logistikoje darbas vyksta sistemingai ir nenutrūkstamai. Nedaugeliui verslo sričių būdingi tokie stiprūs vidiniai ryšiai ir tokia plati veiklos geografija.

Logistika Lietuvoje palyginti nauja verslo sritis, kuri turi pakankamai didelės plėtros perspektyvas. Lietuvai įstojus į Europos Sąjungą įvyko lūžis krovinių transportavimo sistemoje, nes išnyko sienų barjerai. Plečiantis šalies komerciniams ryšiams, šalies rinka pasidaro per ankšta, o į pasaulinę rinką sunku patekti. Verslo įmonių veiklos sėkmingą egzistavimą užtikrina – jose funkcionuojanti logistikos sistema, kuri yra atsakinga daugiausia už materialinių srautų judėjimą, tai yra, už prekių pristatymą nuo gamintojo iki galutinio vartotojo, reikiamu laiku, tinkamos kokybės ir ko mažesnę kainą. Ši svarbi užduotis atitenka transporto priemonėms, kurie teikią galutines logistinės sistemos paslaugas.

Taigi, šio darbo tikslas - išanalizuoti, kaip transportas veikia visą logistinę sistemą, kaip tinkamai parinkti tinkamą transporto priemonės rūšį, kuo viena transporto priemonės rūšis yra pranašesnė už kitą, tuo pačiu pagerinti kalbos kultūros žodyną ,atsižvelgiant į pasirinktą temą.

Vienas pagrindinių logistikos užduočių yra sukurti informacinių, materialinių srautų

vartotojų poreikius, bei padėtų įmonės darbą padaryti efektyvesniu ir, svarbiausia, padėtų įgyti įmonei konkurencinį pranašumą. Todėl mokslininkai ne prieš vieną dešimtmetį įžvelgė, kad logistika bus efektyvus įrankis, mažinant įmonės kaštus ir didinant įmonės veiklos efektyvumą.

Gabenant krovinius tarptautiniais, ypač tarpžemyniniais, maršrutais negalime išsiversti su vienos rūšies transportu, todėl galime pasirinkti iš 5 transporto būdų – kelių, geležinkelių, oro, vandens ar vamzdynų. Transportavimo būdų savybės yra glaudžiai susijusios, nesivaržo vienos su kitom, bet dirba taip, kad vienos transporto rūšies trūkumus dengtų, kitos transporto priemonės privalumais, kol bus pasiektas galutinis rezultatas (Minalga, 2008). Pervežant krovinį gali būti naudojamos įvairios transporto rūšių kombinacijos, tai geležinkelio ir kelių transportas, kelių ir oro transportas, kelių ir vandens transportas, geležinkelio ir vandens transportas. Žinant transporto priemonių privalumus ir trūkumus, dar pažvelgus į transporto priemonių įvairovę gali būti suteiktos pigesnės ar specializuotos paslaugos, kurios nėra prieinamos naudojant tik vieną transportavimo būdą (Palšaitis, 2007).

  • Logistika Referatas
  • Microsoft Word 32 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 13 puslapių (2306 žodžiai)
  • Ksystof
  • Transporto reikšmė logistikos procese
    10 - 7 balsai (-ų)
Transporto reikšmė logistikos procese. (2016 m. Gegužės 06 d.). https://www.mokslobaze.lt/transporto-reiksme-logistikos-procese.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 18 d. 06:18
×