Transporto rūšys


Transporto rūšis. Privalumai. Trūkumai. Oro transportas. Geležinkelių transportas. Vidaus vandenų ir jūrų transportas. Vamzdynų transportas. Transporto logistikos struktūra. Transporto sistemos elementai. Transporto priemonių techninių. Charakteristikų palyginimas. Santykinė vežimų kaina ir vežtų krovinių dinamika. Vidaus vežimus sudaro vežimai automobiliu ir geležinkeliu transportu. Vežimo greičių palyginimas skirtingose transporto priemonėse. Degalų sanaudų palyginimas. Išvados.

Ištyrus automobilių, geležinkelių ir jūros transporto galingumus, nustatyta, kad mažiausi lyginamieji galingumai sunaudoti geležinkeliųtransporte. Tai dar kartąįrodo, kad energijos požiūriu naudingiausiai vežti krovinius geležinkeliais. Ištyrus automobilių, geležinkeliųir jūros transporto kraulumus nustatyta, kad mažiausios talpos vienetai yra automobiliųtransporte, didžiausi – jūrų. Ištyrus automobilių, geležinkeliųir jūros transporto greičiusnustatyta, kad vežti automobiliais yra greičiausia. Ši transporto rūšis gali būti parinkta, kai prioritetas teikiamas skubiam krovinių pristatymui, atsižvelgiant įmaršrutą. Kadangi degalųkainos svyruoja labai plačiu diapazonu ir kartais sunkiai prognozuojamos, nes priklauso ne tik nuo ekonominių, bet ir politinių priežasčių, todėl planuojant didesnes vežamų krovinių apimtis geležinkeliais, lokomotyvams degalų sąnaudas reikėtų skaičiuoti pagal poskyryje pateiktąmetodiką, ypatingai tuomet, kai eksploatuojamųjųlokomotyvųamžius viršija 19 metų.

  • Microsoft Word 124 KB
  • 2013 m.
  • 12 puslapių (1921 žodžiai)
  • Universitetas
  • Rasa
  • Transporto rūšys
    10 - 2 balsai (-ų)
Transporto rūšys. (2013 m. Birželio 01 d.). https://www.mokslobaze.lt/transporto-rusys.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 20 d. 15:13
×