Transporto saranga


Transporto sistemos sąranga. Transporto teikiami privalumai. Transporto neigiamas poveikis. Transporto svarba. Reikalavimai keliami transportui. „Be konkurencingų transportinių paslaugų vietovės/šalies ekonominis potencialas yra ribotas“. Transporto uždavinys, esmė, produkcija. Transporto tikslas ir judrumas. Transportinė paslauga. Transportinės paslaugos nauda.

Kokie yra pagrindiniai transporto teikiami privalumai? Koks yra transporto neigiamas poveikis ir to priežastys? Kokiomis dedamosiomis pasireiškia transporto svarba? Kokie ir kodėl yra keliami reikalavimai šių dienų transportui? Kaip yra apibrėžiamas transporto uždavinys, esmės, produkcija, tikslas? Kokie yra transporto paslaugos komponentai? Kokios yra specifinės transporto paslaugos savybės? Kaip yra užtikrinama transportinės paslaugos kokybė? Kaip sukuriama transportinės paslaugos nauda?

Istorinė – transportas padėjo rastis civilizacijoms (taip pat atliko ir gynybos funkciją); ekonominė – transportas yra būtina gamybos grandis, kuri prisideda prie pridėtinės vertės kūrimo; politinė – transporto pagalba sujungiami atskiri šalies regionai bei užtikrinami ir kontroliuojami tam tikri šalies vidaus ir užsienio politikos procesai (nacijos suvienijimas); socialinė – transportas užtikrina asmenines ir darbo keliones (gyvenimo kokybę) bei bendravimo tarp žmonių galimybes (mobilumą); transportas sukuria erdvę visuomenės egzistavimui.

Teikti reikiamų apimčių bei kokybės paslaugas; būti ekonomišku (mažinti paslaugų savikainą ir tarifus); trumpinti vežimo trukmę ir taip didinti bet kurios rūšies patrauklumą; išlaikyti tikslius vežimo grafikus nepaisant nepalankių veiksnių; užtikrinti vežamų krovinių saugumą; užtikrinti eismo saugą bei ekologiškumą.

„Be konkurencingų transportinių paslaugų vietovės/šalies ekonominis potencialas yra ribotas“.

Teikiant saugias, patikimas, reikiamų apimčių bei greičio transportines paslaugas už reikiamą kainą, valstybė gali realizuoti savo ekonominį potencialą, įsisavinti naujas rinkas, apsirūpinti gamybai reikalingais ištekliais bei darbo jėga.

  • Transportas Skaidrės
  • MS PowerPoint 161 KB
  • 2015 m.
  • Lietuvių
  • 14 puslapių (585 žodžiai)
  • Martin
  • Transporto saranga
    10 - 9 balsai (-ų)
Transporto saranga. (2015 m. Lapkričio 14 d.). https://www.mokslobaze.lt/transporto-saranga.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 21 d. 07:17
×