Transporto sistema Rusijoje referatas


Transporto sistema Rusijoje referatas Paveikslėlių sąrašas. Įvadas. Politinė aplinka. Ekonominė aplinka. Socialinė aplinka. Technologinė aplinka. Išvados. Literatūros sąrašas.


Rusijos Federacija - tai pati didžiausia šalis visame pasaulyje. Ji tęsiasi nuo Baltijos jūros iki Ramiojo vandenyno. Ši šalis turi sieną su 14 kitom šalim. Sostinė - Maskva. Rusijos plotas yra 1710000 km², sausumos bei kranto linija yra labai ilga - 17075200 km². Sausumos linija - 16 995 800 km², kranto linija - 79400 km². Kranto linija yra beveik 4 kartus trumpesnė nei sausumos, tad atitinkamai šioje šalyje transportas labiau vyrauja sausumoje ir ore. [2]

Rusijoje 2015 metais veikė net 282 oro uostai. Maskvos Šeremetjevos oro uostas – pats didžiausias Rusijoje, kuris per metus aptarnauja beveik 22,6mln keleivių. Šis oro uostas turi du pakilimo takus kurie yra 60 metrų pločio, vieno ilgis yra 3700m, o kito 3550m.[3]

Rusija turi 67 jūros uostus , kurie yra įsikūrę prie 12 jūrų , 3 vandenynų ir Kaspijos jūros. Pagrindinį vaidmenį jūrų transportas Rusijoje atlieka eksporto - importo krovinių gabenimo funkciją, tobulėja mažieji ir didieji kabotažai. Didžiausi jūrų uostai: Novorosijskas jūrų prekybos uostas, Sankt Peterburgo jūrų uostas, jūros uostas Ust Lugos.

Pagrindinis darbo tikslas – atlikti Rusijos transporto sektoriaus PEST analizę.

Pastaruoju metu tarp Rusijos ir Europos kyla politiniai nesusitarimiai. JAV Rusijos Federacijai įvedė sankcijų paketą.o tai smarkiai kirto tiek Europos ekonomikai , tiek Rusijos. Ekonomikos kritimias beabėjo kirto ir šalies transporto plėtimuisi.

Rusija vyriausybė propaguoja klimato ir energetikos politika, kuri turėtų šaliai padėti tapti švaria, žalia ir ekologiška. Rusijos vyriausybė bando padaryti susisiekimą patogesniu, pigesniu ir greitesniu.Taip pat bando sumažinti spūstis keliuose, sumažinti automobilių taršos lygį, skatina daugiau važinėti viešuoju transportu.

Dėl politinių nesusitarimų labai nukentėjo Rusijos eksportas-importas tarp jos ir Europos. Užsidarė labai daug transportavimo kelių ir reisų. Pavyzdžiui Lietuva po trumuti atsisakinėja avia linijų tarp jos ir Rusijos Federacijos, atsisakė importų į šalį, o tai daro labai didelį neigiamą poveikį verslui dėl politinių nesusitarimų.

  • Microsoft Word 338 KB
  • 2017 m.
  • Lietuvių
  • 14 puslapių (1600 žodžiai)
  • Universitetas
  • Mindaugas
  • Transporto sistema Rusijoje referatas
    10 - 2 balsai (-ų)
Transporto sistema Rusijoje referatas. (2017 m. Gruodžio 06 d.). https://www.mokslobaze.lt/transporto-sistema-rusijoje-referatas.html Peržiūrėta 2020 m. Rugsėjo 18 d. 10:58
×
142 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo