Transporto terminalai ir sandėliai kursinis darbas


Įvadas. Sandėliai ir terminalai. Terminalo samprata. Terminalo reikšmė ir paskirtis. Terminalo funkcijos. Sandėlio samprata. Sandėlio reikšmė ir paskirtis. Sandėlio funkcijos. Sandėlio zonos ir srautų judėjimas terminale. Terminalo zonos bei jų funkcijos. Terminalo zonų išdėstymo schema. Srautų judėjimo terminaluose schema. Srautų intensyvumo terminale paros metu skaičiavimas. Krovinių saugojimo zona ir jos parametrai. Krovos vienetas. Krovos vieneto samprata, jo formavimas bei paskirtis. Krovinių saugojimo zonos parametrų skaičiavimas. Krovos įranga. Krovos įrangos paskirtis. Krovos įrangos rodikliai. Krovos įrangos klasifikacija. Autokrautuvas Hyster Matrix R2. Stelažinio saugojimo ypatumai / tikslingumas. Stelažų tipai, šių tipų taikymo galimybės. Stelažų klasifikacija pagal technologinius sprendimus. Krovinių saugojimo stelažuose parametrų skaičiavimai. Krovos frontas. Krovos fronto rodiklių skaičiavimai. Išvados. Literatūros sąrašas.

Kursinio rengimo metu sužinojome, kuo sandėlyje ir terminale yra svarbus kiekvienas net ir iš pirmo žvilgsnio atrodantis smulkus elementas. Supratome, kad šioje srityje svarbu yra viskas, o daugumą dalykų ir procesų yra neatsiejamai susiję. Kas galėtų pagalvoti kad autokrautuvo ir stelažo pasirinkimas taip smarkiai gali nulemti sandėlio išnaudojimo galimybes. Sužinojome, kad krovos įranga gali labai sutrumpinti transporto terminaluose prastovos laiką ir taip ganėtinai sumažinti produkto savikainą.

  • Logistika Kursinis darbas
  • Microsoft Word 1692 KB
  • 2014 m.
  • 26 puslapiai (3647 žodžiai)
  • Universitetas
  • Maksimas
  • Transporto terminalai ir sandėliai kursinis darbas
    10 - 4 balsai (-ų)
Transporto terminalai ir sandėliai kursinis darbas. (2014 m. Gegužės 07 d.). https://www.mokslobaze.lt/transporto-terminalai-ir-sandeliai-kursinis-darbas.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 22 d. 16:00
×