Transporto terminalai ir sandėliai kursinis


Įvadas. Sandėliai ir terminalai. Sandėliavimo esmė ir svarba. Terminalai. Sandėlio zonos. Zonų teorija. Zonų išsidėstymas. Zonų srautų intensyvumo paros metu skaičiavimas ir schema. Krovinių saugojimo zona ir parametrai. Krovos vieneto teorija. Paruošimas saugoti ir saugojimas. Medžiagų apskaita ir išdavimas. Krovinių saugojimo zonos parametrų skaičiavimas. Krovos įranga. Krovinių sandėliavimas stelažuose. Stelažinio saugojimo ypatumai ir stelažų tipai. Lentynų stelažai. Padėklų stelažai. Konsolių stelažai. Stelažai su narveliais. Gravitaciniai stelažai. Judantys stelažai. Grandininiai stelažai. Mezoniniai stelažai. Stelažo pasirinkimas. Skaičiavimai susiję su krovinių saugojimu stelažuose. Krovos frontų rodiklių skaičiavimas. Priėmimo krovos frontas. Išvados. Literatura.

Pagrindinis šio kursinio projekto tikslas yra išanalizuoti sandėlio ir terminalo struktūrą ir jo svarbą logistikos sistemoje. Išsamiau susipažinti su transporto terminalų ir sandėlių funkcionavimo technologija, atskirų terminalo ir sandėlių zonų veikla, technologiniuose procesuose naudojama įranga, bei kai kuriais terminalo,sandėlio technologinio proceso planavimui reikalingais praktiniais skaičiavimais.

  • Microsoft Word 286 KB
  • 2013 m.
  • 30 puslapių (4633 žodžiai)
  • Universitetas
  • Simas
  • Transporto terminalai ir sandėliai kursinis
    10 - 3 balsai (-ų)
Transporto terminalai ir sandėliai kursinis. (2013 m. Birželio 16 d.). https://www.mokslobaze.lt/transporto-terminalai-ir-sandeliai-kursinis.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 22 d. 23:30
×