Transporto tinklų analizė


Vokietijos transporto tinklų analizė. Vokietijos transporto sistemą sudaro. Vokietijos ekonominę galia atspindi transporto rodikliai. Automobilių transportas. Automobilių kelių transporto privalumai. Automobilių kelių transporto trūkumai. Taip pat Vokietijoje yra ne viena, sėkmingai su aplinkinėmis valstybėmis, bendradarbiaujanti logistikos įmonė. Automobilių gamyba. Oro transportas. Oro pervežimai. Oro transporto pranašumai. Oro transporto trūkumai. Oro transporto paskirtis. Greitas bei efektyvus kelievių vežimas ir krovinių gabenimas. Oro uosto veiklos infrastrūktura. Autobusu. Keleiviai taip pat gali pasinauduoti terminalo autobusu. Frankfurto oro uosto infrastruktūra. Geležinkelių transportas. Geležinkėlis. Traukinio valdymo ypatumai. Geležinkeliai Vokietijoje. Keleiviniai. Krovininiai. Transkontinentinis traukinys.  . Išvados.

Tikslas: Išanalizuoti Vokietijos transportinius tinklus. Uždaviniai: 1.Kuo geriau užtikrinti ūkio subjektų ir gyventuojų poreikius. 2.Įvertinti kiekvieną transporto priemonė ir jos galimybės.

Keliai Geležinkeliai Vidaus vandens keliai Vamzdynai Oro.

Kelių tankis Tūkstančiai gyventojų tenkantis automobilių skaičius. Keleivių ir krovinių gabenimo apyvartą.

Galimybė vežti nuo durų iki durų. Skirtingai nuo kitų transporto rūšių, pasirinkus šį keleivių ar krovinių gabenimo būdą, prekės ir keleiviai gali būti pristatyti nuo pasirinktos vietos iki pat reikiamos vietos durų. Greičiausia vežimo alternatyva trumpuose nuotoliuose. Tiesiog sėdi/pakrauni krovinį ir važiuoji. Norint pajudėti iš vietos nereikalingos ilgos procedūros ar betikslis popierizmas. Saugumas (krovinio išsaugojimo prasme). Iš visų transporto tipo, kelių transportas yra vienas saugiausiu, kadangi keliais gabenamu krovinių kiekis vienoje transporto priemonėje nėra toks didelis, tai ir nuostolis ne toks didelis. Lankstumas. Lengvai sudaromi grafikai, gabenimo trukmė nėra ilga.

Greitis ir patikimumas priklauso nuo tinklo apkrovimo. Ne visada viskas sklandžiai pavyksta, net ir stropiai sudarant grafikus ir planuojant krovinius. ] Ribotas pritaikomumas esant prastai išvystytai infrastruktūrai. Viena pagrindiniu šio tipo transporto infrastruktūros problemų yra kelių trūkumas arba jų prasta kondicija. Kalnai ar prasta kelio danga neretai apgadina ne tik auto priemone, bet ir gali pažeisti krovinį. Taršos ir energetinių resursų naudojimo problema. Išmetamo anglies dioksido kiekis iš kelių transporto priemonių yra labai didelis.

  • Logistika Skaidrės
  • MS PowerPoint 3046 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 28 puslapiai (1422 žodžiai)
  • Vika
  • Transporto tinklų analizė
    10 - 6 balsai (-ų)
Transporto tinklų analizė. (2015 m. Gruodžio 16 d.). https://www.mokslobaze.lt/transporto-tinklu-analize.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 22 d. 19:35
×