Transporto vadyba kursinis darbas Krovinių vežimų organizavimas kelių transportu tarptautiniais maršrutais


Krovinių vežimų organizavimas kelių transportu tarptautiniais maršrutais. Transporto vadyba organizavimas kursinis projektas. Kursinio projekto užduotis. Kiekvienas studentas asmeniškai pasirenka pats aptarnaujamus maršrutus. Pasirinktus maršrutus. Parinkti transporto priemones. Bendra įmonės charakteristika. Krovinių vežimų organizavimas. Įvadas Logistika. Skyrius. Bendra įmonės charakteristika Nuosavybės forma ir valdymo struktūra. Veiklos licenzijavimas ir reglamentavimas. Jeigu Lietuvos Respublikos tarptautinės sutartys nustato kitokias taisykles negu šis įstatymas , taikomos tarptautinių sutarčių nuostatos. Įmonė , norinti gauti licenciją leidimą , turi atitikti geros reputacijos , profesinės kompetencijos bei finansinio pajėgumo reikalavimus. Įmonės veiklos sritys. Kokybės valdymas ir kontrolė. Išorinė aplinka Konkurentai. Skyrius. Krovinių vežimų organizavimas. Tarptautinės krovinių vežimą reglamentuojančios konvencijos. Transporto priemonių parko sudarymas Transporto priemonių skaičiaus nustatymas. Transporto priemonių parinkimas. Aptarnaujami maršrutai. Užsakymų priėmimas ir krovinių vežimo sutarties sudarymas bei vykdymas. Transporto priemonės. Krovinių įpakavimo , markiravimo ar kiti specifiniai jų vežimo reikalavimai. Vairuotojo darbo ir poilsio rėžimas. Reisų pajamų ir išlaidų pagal atskirus maršrutus skaičiavimas Pirmas maršrutas. Antras maršrutas. Per kalendorinius metus atliktų krovinių vežimų finansinis rezultatų paskaičiavimas. Literatūros šaltiniai.

Pasirinkti konkrečius krovinių vežimų maršrutus tarp skirtingu valstybių – minimaliai bent du maršrutus. Pvz. pirmas maršrutas – Lietuva – Ispanija – Lietuva, antra maršrutas – Lietuva – Rusija – Lietuva.

Šiame kursiniame darbe įsteigsiu individualią transporto įmonę „Skaidra“, kuri užsiims apdirbtos medienos, cemento, putų polistirolo pervežimu į Rusiją ir Europos Sąjungos šalis, bei krovinių sandėliavimu. Pagrindinė įmonės misija – laiku ir saugiai pristatyti krovinius į paskirties vietą.

„Skaidra“ įsteigta 2011m. Veiklos pradžioje įmonė nedideliais kiekiais pervežinėjo medieną tik į Rusiją, bet didėjant pelnui, įmonė taip pat plėtėsi, todėl pradėjo sandėliuoti ir pervežinėti ne tik medieną, bet ir cementą, putų polistirolą. Pradėjo bendradarbiauti su Europos Sąjungos šalimis, kurioms tiekė produktus iš Lietuvos. Šiuo metu įmonė sėkmingai dirba, plečiasi, ieško naujų partnerių ir klientų bendradarbiavimui Lietuvoje ir kitose ES valstybėse.

ir Rusijoje. Krovinius ne tik perveža iš taško A į tašką B, bet ir sandėliuoja juos. Kroviniai negendantys, todėl vilkikams nereikalingi jokie įrengimai tam tikrai temperatūrai palaikyti.

kiekis ir įvairovė didėtų. Atsižvelgiant į konkurentus ir klientus, uždavinys yra sumažinti kainas tiek, kad pelnas stipriai nenukentėtų, atsirastų naujų klientų, kurie pasirinktų mus, o ne kitų įmonių paslaugas.

„Skaidra“ dirba tik kelerius metus, tačiau jau turi pastovių klientų. Įmonės tikslas – kad jų būtų dar daugiau. Todėl „Skaidra“ aktyviai reklamuojasi internete, laikraščiuose, lankstinukuose, televizijoje.

ir turintys aukštąjį išsilavinimą, o vairuotojai ne mažesnį kaip dešimties metų darbo stažą. Darbuotojų darbas nuolat stebimas ir tikrinamas paskirtų vadovų. Vadovam teikiamos išsamios užsakymų ir įvykdytų darbų ataskaitos. Dažniausiai bet kokios veiklos sėkmę lemia profesionalus ir kokybiškas komandos darbas ir pastangos, todėl siekiama kelti darbuotojų kvalifikaciją. Siekiant pagerinti paslaugų kokybę įmonė naudoja šias priemones:

transporto įmonių, todėl, “Skaidra” stengiasi pasiūlyti optimaliausius variantus partneriams, ir klientams, kad nenukentėų nei viena pusė. Tokios įmonės kaip – “Girteka”, “Transekspedicija” ir daugelis kitų yra labai galingos ir daug metų veikiančios transporto įmonės, todėl konkuruoti su tokiomis yra labai sunku

nėra daug, nes “Skaidra” gyvuoja dar tik kelis metus. Taip pat partnerėmis gali tapti įvairios finansines paslaugas teikiančios įmonės.

todėl jos klientės didelės įmonės gaminančios šią produkciją – AB „Akmenės cementai“, UAB „Šilputa“, UAB „Miško ūkis“ ir keletas kitų. Šiuo metu įmonė aktyviai ieško dar daugiau klienčių, kurios pasiūlytų optimalią kainą.

maršrutais. Pasirašyta pokario metais. Ši konvencija palengvina vežimą; ribota materialinė atsakomybė. Pagal CMR konvenciją, didelės vertės krovinį galima drausti.

TIR – konvencija galioja kelių transporto, kaip vežami kroviniai, tarp skirtingu

muitų zonų. Susitarimas tarp vežėjo ir muitininko, kad muitinės organizacijos tiki, kad vežėjai, veždami tarptautinius krovinius tarp skirtingų muitų zonų, atlieka darbą sąžiningai, netikrins automobilio kiekvieną kartą, tuo užtikrina greitą pravažiavimą per sieną. Tačiau, mutinės darbuotojai gali patikrinti automobilį, jei jiems kyla įtarimų. Stebima, ar į valstybę neįvežama neapmokestintų prekių. TIR CARNET knygelė – į ją surašoma visa informacija apie krovinį.

AETR – Europos kelių transporto susitarimas. Nusako vairuotojų darbo ir poilsio

režimą. Šia konvencija siekiama mažinti avarijų skaičių, gerinti socialinius veiksnius.

ADR – šia konvenciją pasirašiusios šalys nusprendė, kas yra pavojingi kroviniai,

remdamiesi JTO (9 pavojingos krovinių grupės). Nustato reikalavimus transporto priemonei, vairuotojų reikalavimus (turi būti baigęs mokslus), krovos darbų reikalavimus, įrangą, naudojama įvykus incidentui (gesintuvai, adsorbentai ir t.t.).

ATP – susitarimas dėl greitai gendančių krovinių vežimo. Kroviniai, kuriems

reikalingi tinkami temperatūriniai režimai. Termo priekabos, priekabos su agregatais. Transporto priemonės patikra, įrangos tikrinimas – FRC.

  • Transportas Kursinis darbas
  • Microsoft Word 191 KB
  • 2015 m.
  • Lietuvių
  • 22 puslapiai (3699 žodžiai)
  • Universitetas
  • Indre
  • Transporto vadyba kursinis darbas Krovinių vežimų organizavimas kelių transportu tarptautiniais maršrutais
    10 - 3 balsai (-ų)
Transporto vadyba kursinis darbas Krovinių vežimų organizavimas kelių transportu tarptautiniais maršrutais. (2015 m. Lapkričio 02 d.). https://www.mokslobaze.lt/transporto-vadyba-kursinis-darbas-kroviniu-vezimu-organizavimas-keliu-transportu-tarptautiniais-marsrutais.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 25 d. 18:07
×