Transporto vadybos organizavimo konspektas


Transporto vadyba konspektas. Transporto esme. Keleivių vežimo sutartis. Transporto vadybos kursinis darbas. Vadybos organizavimas. Transporto vadyba organizavimas. Vezimu organizavimo analize. Transporto vadybos konspektas. Keleivių vežimo sutartis esmė ir paskirtis referatas. Licencijavimo samprata.

Transporto sistema ir transporto rūsys. Keleiviu vežimu pasiskirstymas Lietuvoje ir ES pagal atskyro transporto rušis ir priežastis: Krovinių vežimo pasiskirstymas LT ir ES ir priežastis. Transporto sistemos įtaka valtybės akonominiame ir socialiniame gyvenime jo pliusai ir minusai. Svarbiausios ES(Lietuvos) transporto sistemos veiklos kryptys. Transporto veiklą reglamentuojančių teisės aktų samprata ir skirstymas. ES teisės aktų transporto srityje skirstymas. Bendrieji Lietuvos respublikos toliau LR teisės aktai transporto srityje. Pagrindiniai Lietuvos ir ES kelių transporto veikla reglamentuojantys teisės aktai. Pagrindiniai Lietuvos teisės aktai, reglamentuojantys geležinkelių transporto veiklą:. Keleivių vežimo sutartis ir jos dalyviai. Keleivių vežimo klasifikavimas. Keleivių vežimų licencijų rūšys. (vidaus maršrutai). Viešojo naudojimo keleivinis transportas, esmė, paskirtis. Keleivinio transporto darbo organizavimas vietinio susisiekimo maršrutuose. Keleivių vežimų miestuose organizavimas tramvajais ir metropolitenu, tam reikalingos sąlygos bei privalumai ir trūkumai. Keleiviu srautu tyrymu esme ir tikslai. Keleiviu srautu tyrimo budai ir metodai. Keleivių vežimų tarifai ir jų nustatymo tvarka bei dydžio paskaičiavimai. Maršrutiniai, laikiniai ir zoniniai tarifai. Bilieto sąvoka, popieriniai bilietai, magnetinės kortelės – jų esmė, privalumai trūkumai. Pažangiausios bilietų sistemos, elektroniniai bilietai, jų esmė bei privalumai ir panaudojimo galimybės. Bilietų pardavimo automatai, panaudojimo galimybės, privalumai ir trūkumai. Ateities e-bileto technologijos, automatinio važiavimo kainų nustatymo principas. Licencijavimo samprata, licencijuojamos kelių transporto veiklos reikalavimai vežėjams, licencijų rūšys kroviniams vežti. Vidaus ir tarptautiniai krovinių vežimai, vežimai savo sąskaita ir už atlyginimą. Vienkartiniai ir daukartiniai leidimai kroviniams vežti sausumos keliais. Transporto paslaugos samprata, ją apibūdinantys pagrindiniai aspektai, bei j

Transporto sistemos įtaka valtybės akonominiame ir socialiniame gyveni. Keleivių vežimų miestuose organizavimas. Pažangiausios bilietų sistemos, elektroniniai bilietai, jų esmė bei privalumai ir panaudojimo. Licencijavimo samprata, licencijuojamos kelių transporto veiklos reikalavimai vežėjams, licencijų rūšys kroviniams ve. Transporto paslaugos samprata, ją apibūdinantys pagrindiniai aspektai, bei jos skirtumai nuo gamybos produkto.

Transporto paslaugų konkurencingumas, konkurencingumo pranašumai ir konkurencingumo didinimo kryptys. Keleivinis krovininis keleivinis keleivių krovinių keleiviųdaugiausia keleiviu es salyse pervazama su kelių transportu 71,6mlrd tai sudaro 85,1% rinkos dalies,antroje vietoje p/g keleivių pervežimo skaičių yra geležinkelių transportas ,bet jis gerokai atsilieka nuo kelių transporto,8mlrd keleiviu ir tai uzima. 6% rimkos dalies. Po to seka vidaus vandens transportas. 2mlrd ir. 9%. Jūrų transportas 412mln ir. 5% ir oro transportas 798mln ir. 9%.

Lietuvoje keleiviu vezimas pagal eiliškuma pasiskirste taip pat kaip ir es šalyse tik skiriasi keleiviu pervezimo skaičius. Kelių transportu 458mln ir tai uzima. 6% visų keleivių vežimo. Geležinkelis . 06mln ir. 05%. Oro transportas yra trečioje vietoje. 5mlnn ir. 65%. Vidaus vandenu transportas. 37mln ir. 5%visu keleivių.

Daugiausiai keleivių veža keliu tr. Veža- vokietija(. 15 mlrd),prancuzija(6,5mlrd),lpriezastis kodel taip pasiskirste keleiviu vežimas yra tokios kad kelių transporto plėtra visame pasaulyje yra labai didele,tai yra patogiausias budas vežti keleivius ypač trumpais maršrutais,kelių transportas yra daugiausiai išplėtotas ir yra gan komfortiškas. Antroje vietoje su labai dideliu atsilikimu žengia geležinkeliai šį transporto rūšis dabar sulaukia daugiausio demėsio,nes butent ją norima padaryti didžiausiu konkurentu su kelių transportu,bet ji nera tokia patogi nes neveža,, nuo dūrų iki dūrų,,nera galimybių ištiesti tiek geležinkelies daugiausia krovinių pervežama kelių transportu . 15mlrd tonu ir tai uzima 82,5%(lt 59mln ir 49%). Antras pagal pervezima su dideliu atotrūkiu seka gelezinkelis 1,79mlrd tonu ir. 7%, taciau Lietuvoje kroviniu vezimas geležinkeliais mazai atsilieka nuo keliu (lt. mln ir. 5%). Po to juru transportas. 3mlrd ir 6,3% (lt 5,28mln ir 4,4%). Oro transportu 12,9mln tonu. 06% (lt 13,2tuks ir 0,01%). Transportas svarbu ekonominei ir profesiniai veiklai;asmeniniam ir privaciam gyvenimui. Tranportas tai būtina prekybos sąlyga be jo nebutu prekybos ir jis užtikrina viena iš pagrindinių laisvių-judėjimo laisvę.

  • Microsoft Word 2234 KB
  • 2010 m.
  • 26 puslapiai (6310 žodžiai)
  • Universitetas
  • Karlis
  • Transporto vadybos organizavimo konspektas
    10 - 1 balsai (-ų)
Transporto vadybos organizavimo konspektas. (2010 m. Lapkričio 07 d.). https://www.mokslobaze.lt/transporto-vadybos-organizavimo-konspektas.html Peržiūrėta 2021 m. Kovo 03 d. 01:49
×
39 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo