Transporto veiklos licencijavimas (2)


Transporto veiklos teisinis reguliavimas savarankiškas darbo užduotis nr. Transporto veiklos licencijavimas Darbo tikslas –. Užduoties klausimai. Kaip licencijuojama vandens bei oro transporto veikla. Vežant krovinius vidaus vandenimis. Vežant krovinius oro transportu. Vežėjo ir ekspeditoriaus sutartiniams santykiams krovinius gabenant jūra tarptautiniais maršrutais. Kokio dokumento turėjimas transporto priemonėje parodo , kad vežimo įmonė užsiima teisėtai transporto veikla. Pateikti dokumentų pavyzdžių kopijas , kurie suteikia teisę vežėjui užsiimti transporto veikla.


Kodėl reikalinga ūkio subjektui įrodyti, kad jo profesinė kompetencija yra tinkama, norint užsiimti krovinių ar keleivių gabenimu tolimaisiais ar tarptautiniais reisais;

Pateikti dokumentų pavyzdžių kopijas, kurie suteikia teisę vežėjui užsiimti transporto veikla.

BUTKEVIČIUS, Jonas. Kelių transporto veiklos teisinis reguliavimas:  mokomoji knyga. Vilnius: Technika, 2005. ISBN  9986058880.

Ūkio subjektui visa tai svarbu įrodyti vien dėlto, kad būtų įvertintos visos teisingos galimybės išduodant leidimą versti transporto paslaugomis.

Kiekvienas norintis užsiimti bet kokia tarsportavimo veikla, ar tai būtų keleiviai ar tai būtų kroviniai privalo įrodyti, kad jis tai sugebės daryti pagal įstatymus.

Lietuvos Respublikos kelių transporto kodeksas // Valstybės žinios. 1996, Nr. 119-2772.

  • Transportas Savarankiškas darbas
  • Microsoft Word 337 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 7 puslapiai (1184 žodžiai)
  • Jurgita
  • Transporto veiklos licencijavimas (2)
    10 - 4 balsai (-ų)
Transporto veiklos licencijavimas (2). (2016 m. Sausio 29 d.). https://www.mokslobaze.lt/transporto-veiklos-licencijavimas-2.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 22 d. 19:30
×