Tranzistorinio galios stiprintuvo su paprastu išėjimu į anteną tyrimas


Stiprintuvo tranzistorinio scemss. Tranzistorinio stiprintuvo tyrimas. Tranzistorinis itampos stiprintuvas. Rezonansinio galios stiprintuvo tyrimas.

Darbo tikslas: rasti generatoriaus su paprastu išėjimu į anteną energetines priklausomybes ir išmokti suderinti siųstuvo pradinius ir galinius laipsnius. Darbo užduotis. Susipažinti su elektrine-principine maketo schema. Sudaryti energetines priklausomybes. Paskaičiuoti ir nubrėžti tokių energetinių priklausomybių grafikus.

Darbo tikslas: rasti generatoriaus su paprastu išėjimu į anteną energetinessudaryti energetines priklausomybes: ura=f(roe); uk=f(roe); ik0=f(roe), nurodyto dydžio žadinimo schemoje su paprastu išėjimu yra tik vienas kontūras, todėl aukštesnės harmonikos yra blogai nutodėl kad pertemptame rėžime, kada roeroe. Kr. Anodinėssrovės impulse atsiranda įdubimas kuris didinant roe taip pat didėja, todėl iko ir ipakeitus roe pasikeičia įneštinio talpio iš tranzistorio kolektoriaus grandinės į koschema kurioje antena jungema tiesiogiai prie galinio laipsnio kontūro įvertinant antenos reaktyvinės varžos dydį vadinama paprasto įšėjimo į anteną schema.

  • Microsoft Word 21 KB
  • 2012 m.
  • 4 puslapiai (414 žodžiai)
  • Universitetas
  • Tranzistorinio galios stiprintuvo su paprastu išėjimu į anteną tyrimas
    10 - 3 balsai (-ų)
Peržiūrėti darbą
Tranzistorinio galios stiprintuvo su paprastu išėjimu į anteną tyrimas. (2011 m. Birželio 25 d.). https://www.mokslobaze.lt/tranzistorinio-galios-stiprintuvo-su-paprastu-isejimu-i-antena-tyrimas.html Peržiūrėta 2021 m. Balandžio 23 d. 05:30
Peržiūrėti darbą
×
40 mokytojų prisijungę laukia tavo klausimo