Traukinio važiavimo tarpstočių parametrų apskaičiavimas


Traukinio važiavimo tarpstočių parametrų apskaičiavimas. Kursinio darbo užduotis. Sąžiningumo deklaracija. Įvadas. Lokomotyvo pagrindiniai techniniai duomenys. Pagrindinės traukinio važiavimo varžos apskaičiavimas: traukos režimu ir tuščia eiga. Papildomų traukinio judėjimo varžų apskaičiavimas. Nagrinėjamo kelio ruožo redukavimas. Traukinio atstojamųjų jėgų apskaičiavimas ir diagramos sudarymas. Traukinio greičio bei važiavimo laiko priklausomumų v=f(s) ir t=f(s)grafikų braižymas. Sąstato masės apskaičiavimas. Traukinio sustojimo kelio apskaičiavimas. Ir. Profilio pradiniuose elementuose. Nagrinėjamo kelio ruožo tonkilometrių diagrama. Įnercinės įkalnės tikrinimas. Traukinio važiavimo laiko tarp stočių a ir b apskaičiavimas. Degalų sąnaudos. Išvados. Literatūra. Priedai.

Pagal duotus kursinio projekto užduoties duomenis skaičiuojami traukinio važiavimo tarpstotyje parametrai. Kursinio projekto tikslas traukiniui judant kryptimis AB ir BA esant duotajam kelio profilui apskaičiuoti, kokį optimaliausią sąstatą lokomotyvas gali tempi, kad užvažiuotų į stačiausią įkalnę ir kad tilptų į atvykimo-išvykimo kelius. Kiek laiko užtruks įveigdamas kelio ruožus ir kiek degalų sunaudos važiuodamas kryptimis AB ir BA. Iš kursinio projekto gautų skaičiavimų, 5,6 ir 9 punktams nubraižyti grafikai. Pateikta naudota literatūra ir iš gautų skaičiavimo rezultatų padarytos kursinio projekto išvados.

  • Transportas Kursinis darbas
  • Microsoft Word 376 KB
  • 2013 m.
  • 36 puslapiai (2792 žodžiai)
  • Universitetas
  • Petras
  • Traukinio važiavimo tarpstočių parametrų apskaičiavimas
    10 - 3 balsai (-ų)
Traukinio važiavimo tarpstočių parametrų apskaičiavimas. (2013 m. Gegužės 12 d.). https://www.mokslobaze.lt/traukinio-vaziavimo-tarpstociu-parametru-apskaiciavimas.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 25 d. 12:08
×