Travel in XXI century


Travel in xxi century in english and lithuanian. In our days, people can travel in many ways. The mere oldest way to travel is on foot. Of course, you can’t travel far this way. You can travel further by a bike, but you can’t travel too far with it, too. People often choose to travel by car, but it’s not always comfortable.

Šiais laikais keliauti galima įvairiausiais būdais. Pats paprasčiausias ir seniausias keliavimo būdas yra pėsčiomis. Bet pėsčiomis toli nenueisi. Toliau nukeliauti galima dviračiais, bet ir tokiu būdu ne visur nukeliausi. Dažnai keliaujama automobiliais, bet jais keliauti ne visada patogu. Patogiausia keliauti su turizmo agentūra autobusu, traukiniu, laivu ar lėktuvu. Šiam amžiuje keliauti galima ir virtualiai internete. Yra galimybė pamatyti šalį, jos kultūrą, gamtą, žmones per internetą. Galima bendrauti su žmonėmis. Virtualios kelionės yra nemokamos. Jose galima pamatyti tai ko nepamatytum tikroje kelionėje. Deja, bet internetas negali perduoti tikrų kelionės įspūdžių.

  • Microsoft Word 3 KB
  • 2016 m.
  • 1 puslapis (225 žodžiai)
  • Mėta
  • Travel in XXI century
    10 - 2 balsai (-ų)
Peržiūrėti darbą
Travel in XXI century. (2010 m. Kovo 03 d.). https://www.mokslobaze.lt/travel-in-xxi-century.html Peržiūrėta 2021 m. Balandžio 19 d. 18:39
×
40 mokytojų prisijungę laukia tavo klausimo