Tremtis ir jos socialinės pasėkmės tremtis referatas


Referatai apie tremty. Ar tremtis suletina zmogaus gyvenima rasinys. Vaikai tremtyje referatas. Lietuviu tremtis skaidres. Projektas apie tremtis. Lietuva tremtyje skaidres. Tremtis skaidrės.

Lietuvos valstybė tarpukariu. Sovietinių trėmimų banga. Trėmimų poveikis dabartinei lietuvos valstybei.

Nemažai senyvo amžiaus žmonių prisimena gyvenimą tarpukario lietuvoje kaip gana ramų ir stabilų istorijos laikotarpį. Planinės ekonomikos neefektyvumas ir komunistų partijos vadovų politika. Sovietinių trėmimų banga. Lietuvos valstybė tarpukariu. Prasideda juodasis laikotarpis lietuvos valtstybei ir jos gyventojams. Nepraėjus nė dviem savaitėms nuo okupacijos pradžios, baltijos šalių politiniai lyderiai buvo suimti, o į jų vietą pastatyti sovietų valdžios atstovai. Dvasininkai, karininkai, mokytojai ir profesoriai, amatininkai, pramonininkai, stambūs ūkininkai ir kiti daugiau pasiekę ir išprusę piliečiai tapo pagrindiniais sovietų represijų taikiniais. Buvo pradėtas sekimas ir šnipinėjimas. Pokariu komunistų valdžia turėjo dar daugiau priežasčių tremti baltijos šalių gyventojus. Operacijos parengimas ir vykdymas. Didžiausia trėmimo operacija. Dvasininkijos sunaikinimas nuskurdino lietuvių tautos sąmoningumą ir moralės normas. Lietuva jau yra laisva. Lietuva greitai perėmė demokratijos idėjas.

  • Microsoft Word 15 KB
  • 2013 m.
  • 3 puslapiai (1045 žodžiai)
  • Universitetas
  • Nerijus
  • Tremtis ir jos socialinės pasėkmės tremtis referatas
    10 - 4 balsai (-ų)
Tremtis ir jos socialinės pasėkmės tremtis referatas. (2013 m. Balandžio 07 d.). https://www.mokslobaze.lt/tremtis-ir-jos-socialines-pasekmes-tremtis-referatas.html Peržiūrėta 2020 m. Rugsėjo 21 d. 19:54
×
142 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo