Treniruokliai sporto įrangos gamyba verslo planas


Treniruokliu remontas. Treniruokliu remontas vilnius. Treniruokliu breziniai. Treniruokliu gamyba. Sportinių treniruoklių remontas. Treniruokliu remontas vilniuje. Sporto treniruokliu breziniai. Treniruokliu taisymas vilnius. Sportiniu treniruokliu gamyba. Treniruokliu gamyba vilniuje.

Įmonės veiklos kryptis: sportinių profesionalių treniruoklių ir jų priedų gamyba, konstravimas ir projektavimas, garantinis ir pogarantinis aptarnavimas, sportinių treniruoklių remontas ir priežiūra. Sporto klubo veikla, apimant fitneso, kultūrizmo ir aerobikos sritis. Įmonės misija: tiekti vartotojui pigią, profesionalią ir kokybišką produkciją bei paslaugas, didinti sportinių treniruoklių bei jų priedų ir paslaugų asortimentą. Užimti ne mažiau kaip.  aplinkinių rajonų ir.  šalies rinkos. Kasmet didinti parduodamos produkcijos perkamumą. . Ieškoti naujų rinkų užsienyje pritraukiant kuo daugiau mūsų firmos gaminių platintojų. Populiarinti uab “heraklis” vardą, gerinti įvaizdį bei siekti aukščiausio gaminių kokybiškumo. Turinys. Įvadas. Verslo idėja. Marketingo planas. Uab “heraklis” makro ir mikro aplinkų analizė. Ekonominė aplinka. Politinė – teisinė aplinka. Socialinė – kultūrinė aplinka. Gamtinė aplinka. Konkurentai ir konkurencinė situacija rinkoje. Pirkėjai ir vartotojai. Tiekėjai. Tarpininkai. Įmonės kontaktinės auditorijos. Uab “heraklis” marketingo rinkinys. Uab “heraklis” siūlomo produkto (paslaugos) vertinimas. Uab “heraklis kainodaros politikos ypatumai. Uab “heraklis” pateikimo ir rėmimo strategijos analizė. Įsigijimo ir atsiskaitymo sąlygos. Realizavimo keliai. Reklama ir rėmimas. Uab “heraklis” marketingo strategija. Swot analizė. Organizacinis planas. Įmonės juridinė forma. Organizacinė struktūra. Personalas. Gamybos planas. Žaliavos. Gamybos procesas, technologinė įranga ir gamybiniai pajėgumai. Finansinis planas. Išvados. Literatūros sąrašas. Priedai. Priedas. Uab „heraklis“ organigrama.

Sportinių profesionalių treniruoklių ir jų priedų gamyba, konstravimas ir projektavimas, garantinis ir pogarantinis aptarnavimas, sportinių treniruoklių remontas ir prtiekti vartotojui pigią, profesionalią ir kokybišką produkciją bei paslaugas, didinti sportinių treniruoklių bei jų priedų ir paslaugų asortimentą. Užimti ne mažiau kaip 70% aplinkinių rajonų ir 50% šalies rinkos. Kasmet didinti parduodamos produkcijos perkamumą 20%. Populiarinti UAB herakluab heraklis tikslai yra jos veiklos orientyras ir vertinimo kriterijus. Tikslai buvo formuojami derinant individualius ir grupinius interesus, todėl numatant tikslus neišvengta konfliktinių situacijų, nes tenkinant vienos grupės interesus kitos grupės nariai turi savanoriškai ar priverstigarantuoti, kad gaminama produkcija ir teikiamos paslaugos, jų atliekamos funkcijos yra tikrai pažangios ir šiuolaikinės.

Užtikrinti, kad tiekiamos produkcijos ir teikiamų paslaugų kokybės ir naudingumo koeficientas būtų kuo aukštesni.

Siekti, kad visose Lietuvos parduotuvėse, prekiaujančiose sportiniu inventoriuuab heraklis verslo planas – tai dokumentas, kuriame aiškiai išdėstyta verslo sumanymo esmė, numatoma būsima strategija įsigyti nauji įrengimai stipriai mažina gamybos sąnaudas. Kvalifikuotas personalas užtikrina kokybiškos produkcijos gamybą, realizavimą ir pristatymą. Uab heraklis akcijų. Vadovai puikiai išmano savo darbą ir savo atstovaujamą sritį. Galimybė kasmet didinti asortimentą suteikia garantijų, kad pirkėjų skaičius gausės. Valdymo sistema pagrįsta decentralizacija, o tai duoda gerų rezultatų: žmonės jaučiasi atsakingi už firmą. Kolektyvas darnus ir kvalifikuotas. Dėl tikslų vienybės ir įvairių paskatinimų puikiai atlieka savo darbą. Marketingo sistema nuolat atidžuab heraklis – kūrimosi ir įėjimo į rinką stadijoje. Galimas konkurentų spaudimas. Ma˛ai ˛inoma produkcija taip pat įvedimo į rinką stadijoje.

  • Ekonomika Verslo planas
  • Microsoft Word 94 KB
  • 2011 m.
  • 46 puslapiai (9702 žodžiai)
  • Kolegija
  • Kristina
  • Treniruokliai sporto įrangos gamyba verslo planas
    10 - 1 balsai (-ų)
Treniruokliai sporto įrangos gamyba verslo planas. (2011 m. Lapkričio 24 d.). https://www.mokslobaze.lt/treniruokliai-sporto-irangos-gamyba-verslo-planas.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 21 d. 03:54
×